Parodija, ki je nasmejala Slovenijo: Prevc bo po novem nosil kar 20 smuči
Incident z izgubljenimi smučmi Domna Prevca na ekipni tekmi svetovnega prvenstva v poletih v Oberstdorfu še vedno odmeva. Tokrat so mu piko na i dodali na Hitradiu Center, kjer so pripravili parodijo, ki je na družbenih omrežjih sprožila val smeha in odzivov.
Na prvenstvu je Slovenijo zaznamoval nenavaden zaplet v prvi seriji, ko so se med nastopom Mariusa Lindvika smuči Domna Prevca zapeljale po zaletišču letalnice. Naš najboljši skakalec je tako ostal brez nastopa, slovenska reprezentanca pa brez možnosti za boj za odličja.
Na Hitradiu Center so dogajanje obrnili na humoren način. V parodiji so najprej prikazali prizor z izgubljenimi smučmi, nato pa še posnetek Domna Prevca, ustvarjen s pomočjo umetne inteligence. V njem Prevc v šali pove, da bo od zdaj naprej s seboj nosil kar 20 smuči. Posnetek je na Facebooku naletel na izjemen odziv in je do danes zbral že skoraj pol milijona ogledov.
























