Šala Dneva
Janezek pride iz šole in joče. Oče ga vpraša:
"Zakaj jočeš?"
"Dobil sem enico."
"Zakaj si dobil enico?"
"Nisem vedel kaj so to oblast, država in narod."
"Ne joči sine, oče ti bo vse pojasnil. Naj ti dam primer: naša hiša je država. Jaz in mama sva oblast, a narod sta vidva s sestro."
Janezek zadovoljen z odgovorom in odide v sobo.
Pozneje v času večerje Janezek s sestro čaka za kuhinjsko mizo, medtem ko oče in mati seksata. To vidi Janezek in pojasni sestri:
"Poglej si zdaj to! Medtem ko se oblast jebe po državi, narod strada."
Preberi več
Najboljši posnetki tedna
Brezplačno se naroči na Klip novice tedna in prejmi top posnetke na email naslov.
Delovna akcija ganila Roka in Marušo, komentatorji pa: "Vsi, ki ju zagovarjate..."Izpoved slovenske upokojenke: "Kaj naj si privoščim s 700 evri penzije?"Malček spet nasmejal Slovence: Povedal je, kaj se mu je zgodilo v šoli!Parodija, ki je nasmejala Slovenijo: Privoščili so si Zorana Jankovića!Tina Gaber zapela pesem Čebelar, komentarji pa: "Lojze Slak bi se obrnil v grobu"Matjaž in Simona presenetila: V treh mesecih shujšala 15 kilogramov!Malček, ki je nasmejal Slovenijo: Posnetek, ko ga je oče učil slovenščine!Maja in njen 14-letni sin v hudi stiski: Zaradi dolgov partnerja bosta ob hišo!Posnetek, ko je Luka Dončić štel komaj 5 let: To je povedal pred kamero!Urška Klakočar Zupančič javno o bolezni sina: "Najtežja stvar v življenju!"Andrej Šifrer pokazal nove sosede: "Obilno sta se posr*la, a ju imamo radi!"Tina Gaber z drznimi nasveti za upokojence: Posnetek, ki je razjezil stroko!Posnetek gasilcev, ko je zagorel tovornjak: Neumnost voznikov na avtocesti!Posnetek slovenskih gasilcev: Ne počnite tega, ko se za vami pripeljejo gasilci!Tim iz Kmetije šokiral dekle: Za rojstni dan ji je v glavo vrgel torto!Fredi Miler se spet bori z rakom: Zaupal nam je, kako so odkrili zahrbtno bolezen!Na talentu je zapel pesem Whitney Houston: Njegov glas je odpihnil sodnike!Zmago Jelinčič brez dlake na jeziku: "Kitajska je 100 let pred Evropo!"Lastnika sta na lokaciji vikenda postavila hišo: Dom, ki navdušuje Slovence!Kvatropirci zapeli s hrvaškim pevcem: Pesem v slovenščini, ki zadane v srce!Prizor, ki je navdušil Slovence: Starejše so v domu presenetili z zajčki!Slovenka pokazala, kako pobarva velikonočna jajca s svilo: Rezultat jemlje sapo!Na Koroškem blagoslovili 30-metrski snop: Na ramenih so ga nesli do cerkve!Posnetek učitelja, ki polepša dan: Tako vsak dan pozdravi svoje učence!Ganljiv odziv očeta ob uspehu Ajše Sivka: Posnetek, ko je jokal od ponosa!