14-letnica z repanjem navdušila sodnike, za nastop je prejela zlati gumb

Že na avdiciji ameriškega šova talentov je s svojim nastopom zablestelo komaj 14-letno dekle, ki se je Ameriki predstavilo pod umetniškim imenom Flau'jae.

Zdaj je v nadaljevanju šova še enkrat znova navdušila, ko je tam predstavila avtorsko pesem.

Flau'jae svojega očeta nikoli ni spoznala v živo. Ta se je prav tako kot ona ukvarjal z repanjem, pred rojstvom Flau'jae pa je dobil izjemno ponudbo. Ena izmed založb mu je ponudila svoje mesto v svetu glasbe.

Žal pa se podpis z založbo ni nikoli zgodil, saj so ga le dva dni pred tem kruto umorili.

Njegova hčerka je zdaj odločna, da bo njegovo delo nadaljevala in mu tako izkazala svoje spoštovanje.

Na talentu je tokrat predstavila svojo avtorsko pesem "Guns Down", z njo pa navdušila prav vse. Navdušen je bil tudi gost med sodniki Chris Hardwick, ki je 14-letni Flau'jae dal zlati gumb. Zasluženo?
0
JeklenaPest
Pred 14 meseci
Rap je vrsta jezikanja, ki ga v glasbi ne bi smelo biti. Zame je vse to mučenje mikrofona.
Najboljši posnetki tedna
Brezplačno se naroči na Klip novice tedna in prejmi top posnetke na email naslov.
Začetek nočnih del pri Postojni: DARS objavil izpoved delavca, ki močno odmevaPosnetek domačina iz Komende: Pretresljiv trenutek, ko mu je odneslo strehoHudo neurje razdejalo Komendo, pretresljivi prizori: »Tam je pol vasi podrte«ARSO izdal oranžno opozorilo: Pozor, v teh krajih lahko klesti toča nad 5 cmARSO prižgal rumeni alarm, bližajo se nam nevihte: Pazljivo v tem delu SlovenijeOranžni alarm za celo Slovenijo, Estofex svari: Nevarnost debele točeČuki bežali pred točo v Lenartu: Med nastopom neurje razdejalo festivalSilvo Pliberšek zapel s prijateljema: Nastop presegel pol milijona ogledovV Italiji klesti toča: Nevihte tik pred Slovenijo, opozorilo za te krajeHuda ura po Sloveniji, klesti kot jajce debela toča: Neviht še ni konecSin vodje ansambla v roke vzel harmoniko: Zapel na veselici in obkrožil SlovenijoNevesta na robu solz, prizor ganil Slovenijo: Poglej, kaj je zanjo storil ženinČustven nastop, ki seže do duše: Rok Lunaček za ženo zapel eno najlepših pesmiGanljivo slovo od Dušana Konde: Na pogrebu zapeli njemu ljube pesmiPrimorci zapeli v koloni, nasmejali Slovenijo: Razkrili, kje se vozijo ItalijaniArtur Štern pokazal dom, kjer živi: Posestvo, ki se nahaja na KrasuPlaža v Portorožu dobila novo podobo: Nasuli beli soški prod, razkril čistost morjaV cerkvi zapeli vižo Lojzeta Slaka: Župnik dovolil, da zaigra tudi harmonikaKot bi udaril tornado: Posnetek iz Italije, med nevihto izruvalo strehoBoris Kopitar in Gadi ganili z nastopom: Zapeli eno najlepših slovenski pesmiVoznik tovornjaka iz Slovenije doživel šok: Odprl prikolico, pred njim bežaliTragedija ob zasilnem pristanku: Letalo drselo po travniku, nato eksplodiraloJanja Garnbret postala prva ženska na svetu, ki je preplezala BibliographieTilen Artač nasmejal s parodijo: Pesem za DARS, zapel je o zastojihBabica Dragica, ki je nasmejala Balkan: »Vsega je kriva pekarna!«