17-letna Klara na Bledu zaigrala harmoniko: Talent, ki te pusti odprtih ust

V preteklih dneh je na Bledu potekala glasbena prireditev, na kateri je svoje izjemno znanje ob igranju harmonike pokazala komaj 17-letna Klara iz sosednje Avstrije.

Na prireditvi Oberkrainerfest Bled 2025 je nastopila s svojo glasbeno skupino, večkrat pa pokazala razloge, zakaj v rokah drži naslov svetovne prvakinje v igranju harmonike.

Glasbena skupina Mißebner Trio je svojo pot začela leta 2014, sestavljajo jo brata Bruno Mißebner in Felix Mißebner ter njuna 17-letna sestra Klara Mißebner, ki ima izjemen talent za igranje harmonike.

17-letna Klara iz Avstrije je pokazala talent ob igranju harmonike na Bledu
Mißebner Trio, Facebook

Pri 16 letih postala svetovna prvakinja


Leta 2022 je Klara premagala številne priznane tekmovalce na svetovnem prvenstvu v harmoniki, v mladinski kategoriji pa osvojila prvo mesta.

Leta 2024 je pri komaj 16 letih osvojila še naslov svetovne prvakinje v igranju harmonike v odrasli kategoriji. Klara, Bruno in Felix so priznani glasbeniki iz Avstrije, ki redno navdušujejo ljubitelje narodno-zabavne glasbe.

Z bratoma nastopila na Bledu


Na pretekli prireditvi Oberkrainerfest Bled 2025, ki je potekala 15. novembra, je nastopilo devet svetovno poznanih ansamblov, ki so zabavali veliko množico obiskovalcev in poskrbeli za edinstveno priložnost za srečanje ljubiteljev narodno-zabavne glasbe.

Dogodek je zaznamovala tudi 17-letna Klara, ki je tam nastopila z bratoma, množico pa navdušila z izjemnim talentom ob igranju harmonike. Poglejte si delček izjemnega nastopa, ko je na harmoniko zaigrala 17-letna svetovna prvakinja Klara Mißebner iz sosednje Avstrije.

Trenutni članek je brez komentarja.
Te je dovolj v hlačah, da postaneš prvi komentator? 😆
Najboljši posnetki tedna
Brezplačno se naroči na Klip novice tedna in prejmi top posnetke na email naslov.
Kmetija se še ni začela, gledalci pa v zrak: Kriv posnetek 18-letnega MarkaPosnetek, ki razkriva letošnjo Kmetijo: Nosečnost, rojstvo in dramaPrivoščili so si moža, ki Prevcu ni dovolil skočiti: Pesem nasmejala SlovenceIzjava po škandalu, ki odmeva: »Prostovoljec potisnil smuči Prevca«Cene Prevc v bran bratu Domnu: »Bom zagrabil ene smuče in jih zabrisal dol«Artač udaril po dvigu minimalne plače: Tako si je privoščil Luko MescaSlavko Roškar padel na ledu, počil si je hrbtenico: Pretresljiva izpoved žene DaniceLuka Basi zapel s hčerko Tio, gledalci v en glas: »Izrezana kopija mamice«Firbci ganili s pesmijo, ki velja za eno najlepših: »Še bolj čustveno od originala«Nemci se bodo naučili še Zdravljico: Tako so peli Slovenci ob zmagi PrevcaDekliški pevski zbor zapel Metallico v cerkvi – posnetek, ki navdušuje svetRobert Roškar pokazal, kje je padel Slavko: »Ata ima zlomljeno hrbtenico«Prizor, ki jemlje sapo: Blizu slovenske meje voznik posnel čredo okoli 50 jelenovŽoga izginila pred očmi vratarja: Komedija z EP 2026 obkrožila spletPočilo v šovu Sanjski moški: 19-letna Slovenka v središču dramePosnetki iz zraka razkrivajo katastrofo: Tako je ciklon Harry opustošil SicilijoPosnetek iz Kmetije po 15 letih znova odmeva – gledalci si želijo Arturja ŠternaKatastrofa na Siciliji: Mesto prizadel 4 km dolg plaz, izselili več kot 1000 ljudiSlavko Roškar se je oglasil iz bolnišnice: »Lahko bi se končalo tragično«Domen Prevc izgubil smuči, drama na SP 2026: Sloveniji vzeli boj za naslov6-letna deklica Vita zaigrala na harmoniko: Njen talent ganil SlovenijoSlovenka na letošnji Evroviziji: pesem, s katero bo zastopala LuksemburgNika Prevc v snežnem metežu poletela do rekorda: Nova zmaga v SapporuDomen Prevc svetovni prvak v poletih: Ni le zmagal – konkurenco je deklasiralSvakinja Blaža Švaba ganila s pesmijo: Martina Švab pokazala pevski talent