17-letnica zapela svetovno poznano uspešnico: Njen glas je naravnost čaroben!

Lucy Thomas je 17-letna najstnica, ki se že vrsto let ukvarja z glasbo in petjem.

Prihaja iz mesta Wigan v angleškem okrožju Lancashire, leta nazaj pa je slavo požela z nastopom v priljubljenem pevskem šovu The Voice Kids.

V preteklem mesecu je na spletu objavila čudovit pevski nastop, pri katerem se je lotila znane uspešnice "I Don't Want To Miss A Thing". Omenjeno pesem v originalu izvaja ameriška glasbena skupina Aerosmith.

Nastop, ki ga je na omrežju YouTube objavila Lucy Thomas, je do danes že prava uspešnica - samo na omenjenem omrežju je video posnetek do danes dosegel več kot 250.000 ogledov, nad talentom najstnice pa boste navdušeni tudi sami.

Prisluhnite čudovitemu nastopu, pri katerem je talentirana Lucy Thomas zapela uspešnico "I Don't Want To Miss A Thing", ki jo v originalu izvaja glasbena skupina Aerosmith.
0
JeklenaPest
Pred 7 meseci
Uuuu, takšen vokal pa zasluži kakovosten mikrofon, vsaj Neumana...
Najboljši posnetki tedna
Brezplačno se naroči na Klip novice tedna in prejmi top posnetke na email naslov.
Pozorni gledalci razkrili par iz Kmetije: Ta dva tekmovalca sta skupajZaokrožil posnetek Domna Prevca: v zraku prijel smučko in preprečil padecPosnetek na Kmetiji, ki je nasmejal Slovenijo: Urška ju je postavila na realna tlaPia iz šova Kmetija je bila nekoč Elvis: Posnetek razkriva, kako je takrat pelaLuka Basi in 7-letni sin prvič skupaj zapela: Duet, ki je ganil SlovenijoPosnetek, ki je nasmejal Slovenijo: kuža v ozadju ukradel vso pozornostSkrivni recept babice Malči: Pokazala, kako pripravi najboljše pustne krofeGledalci besni zaradi Kmetije: »POP TV, tole je sramota«Urška na Kmetiji nasmejala splet – posnetek izjave, ki je postala hitPretresljiva izpoved babice iz Slovenije: Klic, ki jo je stal 2.000 evrovTragedija na Ajdovskem vzela tri življenja, najmlajši star komaj 21 letPosnetek, ki je obkrožil Slovenijo: gasilci prosijo za pomoč – prepoznate vozilo?Na mesec ji ostane "samo" 1.500 evrov: Izjava poslanke razburila SlovenijoMartin Golob nasmejal Slovenijo: tako se je pošalil o zadnji večerjiGanljiv poklon za očeta: Hčerka zapela eno najlepših pesmi Elde VilerPosnetek, ki je nasmejal Slovence: Izgubil smučko, odmevalo »Nein, nein, nein«Nika Prevc v solzah po olimpijskem srebru: tolažbo našla v objemu očeta in mamePosnetek nesreče, ki je zaprla štajersko avtocesto: Po trčenju tovornjakov zagorelo16-letna Živa Remic šokirala Evropo: Posnetek teka, ki piše zgodovinoNa Kmetiji prvi dvoboj, posnetek razkril zmagovalca: Konec po nekaj sekundahMlada veseljaka iz Slovenije navdušila splet: Tako sta zaigrala Avsenikovo vižoMartin Golob iskreno o hudih strahovih: »Tri stvari, ki jih moraš vedeti«Ko vidiš ta posnetek, razumeš: Domen Prevc je bil le pol metra od rekordaPosnetek, ki je ganil gledalce: štirje glasovi zapeli poklon SlovenijiZačela se je Kmetija, gledalci v zrak: Mark ne loči kokoši od piščanca