21-letna Ana Resnik spregovorila, kaj naj bi ji kot deklici počel Challe Salle

Na omrežju YouTube je Aleksandar Repić v svojem podkastu gostil danes 21-letno Ano Resnik, ki je pred leti sodelovala z glasbenikom Challetom Salletom.

Ana je o svoji izkušnji pisala že v preteklih tednih, tokrat pa je prvič spregovorila pred kamero.

V pol ure dolgem pogovoru je Ana razkrila odnos, ki naj bi ga do nje imel Saša Petrović, glasbenik z umetniškim imenom Challe Salle. Spregovorila je o glasbenih začetkih z njim, o vmesnem dogajanju in o samem zaključku.


NEPRIDIPRAV, YouTube
"Pred vsemi se je do mene obnašal, kot da sem njegova sestra. Velikokrat mi je rekel ti si kot moja mlajša sestrica, ko pa drugih ni bilo, je pa ta odnos popolnoma spremenil," je dejala v posnetku.

Slovenski glasbenik naj bi jo po njenih besedah nadlegoval, ko je štela komaj 15 let. Na njegovo pobudo naj bi začela piti alkohol, spraševal naj bi jo o intimnih zadevah in se je neprimerno dotikal. Že pred tedni je njena izpoved spodbudila tudi druge domnevne žrtve, da so spregovorile o svojih izkušnjah s slovenskim glasbenikom.
Trenutni članek je brez komentarja.
Te je dovolj v hlačah, da postaneš prvi komentator? 😆
Najboljši posnetki tedna
Brezplačno se naroči na Klip novice tedna in prejmi top posnetke na email naslov.
Silvo Pliberšek v Avstriji navdušil s harmoniko: Zapel pesem, ki jo nosimo v srcu!Silvo Pliberšek v Avstriji zapel s prijateljem Rokom Švabom: Nastop, ki je navdušil Slovence!Tekmovalca iz šova Kmetija v razmerju: Fotografija, ki razkriva zaljubljenca!Slovenci ostali brez himne: Rešili sramoto organizatorja in sami zapeli Zdravljico!VIDEO: V Avstriji klestila debela toča: Posnetki tik ob meji s Slovenijo!