23-letna pevka ganila sodnike: Njen glas je kot iz pravljice!

Na avdiciji šova American Idol se je te dni predstavila 23-letna pevka Laci Kaye Booth iz mesta Livingston v ameriški zvezni državi Teksas, s svojim nastopom pa prevzela mnoge.

Predstavila se je z znano country uspešnico, na avdiciji pa s talentom prepričala vse sodnike.

Laci Kaye prihaja iz glasbene družine - s country petjem se profesionalno ukvarja tudi njen oče, prav on pa jo je navdušil za glasbo. Tokrat je 23-letnica svoj pevski talent pokazala v šovu American Idol.

Na avdiciji se je predstavila s pesmijo "Mama Tried", ki jo v originalu izvaja country pevec Merle Haggard iz ZDA. Omenjeno pesem je svetu predstavil že leta 1968.

Ko so sodniki slišali glas Laci Kaye, so zanjo dejali, da je brez dvoma ena najboljših pevk, kar so jih slišali v zadnjem času. Prisluhnite, kako je zapela country pesem "Mama Tried".
0
JeklenaPest
Pred 10 meseci
Deklina je odlična, na živce pa mi gresta leva dva žiranta...
Najboljši posnetki tedna
Brezplačno se naroči na Klip novice tedna in prejmi top posnetke na email naslov.
Posnetek domačina iz Komende: Pretresljiv trenutek, ko mu je odneslo strehoHudo neurje razdejalo Komendo, pretresljivi prizori: »Tam je pol vasi podrte«ARSO izdal oranžno opozorilo: Pozor, v teh krajih lahko klesti toča nad 5 cmARSO prižgal rumeni alarm, bližajo se nam nevihte: Pazljivo v tem delu SlovenijeOranžni alarm za celo Slovenijo, Estofex svari: Nevarnost debele točeČuki bežali pred točo v Lenartu: Med nastopom neurje razdejalo festivalSilvo Pliberšek zapel s prijateljema: Nastop presegel pol milijona ogledovV Italiji klesti toča: Nevihte tik pred Slovenijo, opozorilo za te krajeHuda ura po Sloveniji, klesti kot jajce debela toča: Neviht še ni konecNevesta na robu solz, prizor ganil Slovenijo: Poglej, kaj je zanjo storil ženinČustven nastop, ki seže do duše: Rok Lunaček za ženo zapel eno najlepših pesmiGanljivo slovo od Dušana Konde: Na pogrebu zapeli njemu ljube pesmiVoznik tovornjaka iz Slovenije doživel šok: Odprl prikolico, pred njim bežaliArtur Štern pokazal dom, kjer živi: Posestvo, ki se nahaja na KrasuPrimorci zapeli v koloni, nasmejali Slovenijo: Razkrili, kje se vozijo ItalijaniPretresljiv prizor na maratonu Franja: Kolesar objavil posnetek padcaV cerkvi zapeli vižo Lojzeta Slaka: Župnik dovolil, da zaigra tudi harmonikaPlaža v Portorožu dobila novo podobo: Nasuli beli soški prod, razkril čistost morjaBoris Kopitar in Gadi ganili z nastopom: Zapeli eno najlepših slovenski pesmiKot bi udaril tornado: Posnetek iz Italije, med nevihto izruvalo strehoTilen Artač nasmejal s parodijo: Pesem za DARS, zapel je o zastojihBabica Dragica, ki je nasmejala Balkan: »Vsega je kriva pekarna!«Ganljivi prizori iz Komende: Gasilci na pomoč iz vseh koncev SlovenijeKampirali ob reki Kolpi, mimo njih se je pognal medvedJože Potrebuješ zapel s hčerkama: Eva in Petra ganili Slovenijo