Ana Ferme, Barbara Novak in Ana Golavšek zapele uspešnico Karmen Stavec

V preteklem delu priljubljene oddaje V petek zvečer, ki jo vodita Melani Mekicar in Blaž Švab, smo znova slišali čudovite pevske nastope.

Svoje talente so pokazale tudi tri mlade pevke Ana Ferme, Barbara Novak in Ana Golavšek.

Pri priredbah številne pevke in pevce spremljajo člani hišnega banda Diamanti, nastopi pa so prava poslastica za vse ljubitelje slovenske glasbe.

Ana Ferme, Barbara Novak in Ana Golavšek so izjemne mlade pevke, ki so tokrat v oddaji V petek zvečer zapele uspešnico slovenske pop pevke Karmen Stavec. Zapele so pesem "Še in še", ki jo je Karmen Stavec predstavila na Emi leta 2002.

Prisluhnite čudovitemu pevskemu nastopu iz oddaje V petek zvečer, pri katerem so Ana Ferme, Barbara Novak in Ana Golavšek zapele uspešnico Karmen Stavec. Bodo z nastopom navdušile tudi tebe?
0
JeklenaPest
Pred 6 meseci
Ana je pravi cukrček. Škoda, da je odšla iz M.J.A.V....
Najboljši posnetki tedna
Brezplačno se naroči na Klip novice tedna in prejmi top posnetke na email naslov.
Posnetek iz Celja, ki je nasmejal Slovenijo – še novinarka pokala od smehaGledalci besni zaradi kviza Na lovu, lovec Janko razkril, kaj se je zgodiloPrizor sredi Ljubljane, ki dviga kocine: 10.000 ljudi zapelo "Samo milijon nas je"Posnetek obkrožil Slovenijo: Tako bo inšpektor nadzoroval vašo bolniškoSlovenija pokazala srce, rekorden znesek na dobrodelnem maratonuBlaž Švab v zadregi pred partnerico, tako si ga je privoščil voditeljHudomušno so si privoščili "Zokija", posnetek nasmejal SlovenceGledalci jezni zaradi lovca v kvizu Na lovu, POP TV danes razkril resnicoSta Matjaž in Mili po šovu še skupaj? Posnetek razkriva – ljubezni je konecNa Tarčo prejeli pošto odvetnika, besedni obračun Erike in direktorja FursaRobert Roškar jokal na bolniški, na vrata sta pozvonila dva gospodaGolob na zabavi v družbi Jankovića: Janša s posnetkom zanetil požarPrepoved v Ljubljani? Fant se ni zmenil – v roke vzel harmoniko in zaigralTim Kores pokazal sanjski dom na Pohorju, v njem živi z ženo in otrokomGanljiva izpoved mame Anje Ramšak: Po poroki hčerke izvedela, da ima rakaŠok za Natašo po Ljubezen po domače: Mirko naj bi imel še eno ženskoZa razhod Matjaža in Mili kriva druga ženska? Tako se je odzval na očitkeIzpovedi, ki so ganile Slovenijo: Mama želi domov pripeljati truplo hčerkeViki iz Poroka na prvi pogled našla ljubezen: Pred kamero stopil 38-letni SamelOrganizator objavil posnetek, shod harmonik bo v Ljubljani kljub prepovediFirbci ganili 10-letno deklico Niko, na koncu v solzah plesala s pevcemGroza iz BTC-ja v Ljubljani: Reševali kolesarja, ostal je ujet pod vozilom8-letni Mark pisal Božičku: Besede, ki so do solz ganile SlovenijoKordiš se je spravil nad Luko Mesca – minister pa v smeh, kot že dolgo ne9-letni Jakob ganil Slovenijo, v družbi mame zapel pesem Čukov