Boris iz Kmetije na Otok ljubezni: Najprej osvajal Shakiro, zdaj poljubil drugo!

Boris Vidović, ki ga je Slovenija spoznala kot tekmovalca resničnostnega šova Kmetija 2024, je te dni vstopil v enega najbolj priljubljenih šovov na svetu Otok ljubezni (Love Island).

Gre za britanski šov, v katerem samske ženske in moški živijo v razkošni vili, se ob tem spoznavajo in iščejo novo ljubezen. Otok ljubezni je znan po številnih romantičnih zapletih, ljubezenski drami in razgaljeni koži.

"Sem Boris, prihajam iz Boltona. Ne, hecam se. Prihajam iz Slovenije, iz Ljubljane," je svoje sotekmovalce Boris na začetku nagovoril v eksotični vili šova Otok ljubezni.


Love Island, YouTube
Kmalu zatem je že pihal na dušo 22-letni lepotici Shakiri Khan, ki je očitno Borisa takoj očarala. "Rad bi povedal, da se do Shakire na začetku niste lepo obnašali. Ves čas si bila žalostna in zato sem prišel, da to spremenim," je pogumno dejal 28-letni Boris Vidović.

Boris osvajal lepotico Shakiro:


Že pred vstopom v vilo je Boris potrdil, da mu je Shakira všeč. Tudi gledalci britanskega šova so sodeč po odzivih navdušeni nad neposrednim pristopom Borisa, številni pa so zapisali, da bi bila Shakira in 28-letni Ljubljančan lep par. Pa so se karte hitro premešale!

Le dan po njegovi izjavi je prišlo do preobrata, ko se je Boris poljubil z drugo sotekmovalko, postavno 28-letno Billykiss. Njun pogovor se je pred tem sprevrgel v flirtanje, ko je Boris dejal, da še nikoli ni poljubil dekleta iz Irske, ta pa mu je odgovorila, da tudi ona še nikoli ni poljubila moškega iz Slovenije. Svoji novi simpatiji je zvečer predlagal, da bi tisto noč spala v isti postelji. Čigavo srce bo v šovu Otok ljubezni osvojil 28-letni Boris iz Ljubljane?

Trenutni članek je brez komentarja.
Te je dovolj v hlačah, da postaneš prvi komentator? 😆
Najboljši posnetki tedna
Brezplačno se naroči na Klip novice tedna in prejmi top posnetke na email naslov.
Zgroženi še smetarji: Pokazali, kaj so našli v zabojniku na DolenjskemHrvaška na nogah: Javnost pretresel posnetek, tako je prišlo do požaraČudež v Rimskih termah: Voda se je obarvala vijoličnoPotniki vstali na trajektu Jadrolinije: Priča prizoru, ki ga ne bodo pozabiliMed požarom ogrozil kanaderje na Hrvaškem: Kar je počel – do 20.000 evrov kazniEva Boto slišala glas iz občinstva: Vzela mikrofon, pevka dobila kurjo poltMed gašenjem požara trčila helikopterja: Posnetek nesreče pretresel spletKomunalni delavec ujet na kamero, to je počel z mačko: Zdaj žalosten konecSinoči po vsej Sloveniji opazili svetlobno sled na nebu: Razlaga, kaj se je zgodiloPosnetek iz BiH, ki buri duhove: Voznica ponoči posnela srhljiv prizorJaka iz Firbcev in žena Tjaša ganila Slovenijo: Poglej njun poročni posnetekUrška iz Kmetije zastavila cilj: Do poroda želi zaslužiti 12.000 evrovTuristi zažgali apartma v Poreču: Lastnik posnel prizor, ki zgroziNočna tatova posnela kamera: Na njivi pokradla večjo količino paradižnikaSedem požarov v Istri, na pomoč kanaderji: Najhuje blizu slovenske mejeMočan potres stresel Neapelj: Pretresljivi prizori tresenja tal v ItalijiTadej Pogačar in njegova Urška v mladih letih: Razkrito, kako sta se srečalaNa kamero posneli, kaj sta počeli na Ptuju: Ženski iz zabojnika jemali oblačilaPosnetek iz Lepene, pretep med turisti: Takšna gneča, da so zapele pestiHuda suša in vročina: Štorklje v Sloveniji tako izčrpane, da nimajo moči za letenjeTako je pel David Amaro, ko je štel 12 let: Pesem ima skoraj 2 milijona ogledovPonoči zagorelo sredi Kopra: Zaokrožil posnetek, v zrak visoki plameniLuka Dončić stopil pred kamero: Tega do danes o njem niste vedeliPosnetek iz letala Air Tractor: Tako so piloti gasili požar pri BovcuMartin Golob nasmejal s posnetkom: Poštar zaman trkal, snemalec pa v smeh