Čarobna okrasitev vasice na Štajerskem, pri lučkah sodeluje cel kraj

Slovenski radijski voditelj Robert Roškar je te dni obiskal nekatere vasice na Štajerskem, kjer so prebivalci poskrbeli za čarobne trenutke.

Vasice namreč žarijo v soju božičnih luči, številni vaščani so združili moči in dele naselji okrasili kar skupaj.

"Roškarji čestitamo Vitomarcem in se navdušujemo nad tem, da je cel kraj stopil skupaj in čisto vsi sodelujejo pri lučkah," je ob obisku Vitomarcev zapisal Robert Roškar, ki si je vasice ogledal z očetom Slavkom in mamo Danico.

Božična okrasitev krajev na Štajerskem
Robert Roškar, Facebook
Kraji po Sloveniji so že z mesecem decembrom vstopili v praznični čas - tudi naše domove okrasimo z lučkami, po nekaterih vasicah pa vaščani združijo moči in za praznično okrasitev poskrbijo skupaj.

Tako je bilo letos tudi v Vitomarcih, kjer so pri okrasitvi sodelovali skoraj vsi vaščani, rezultat pa je sodeč po odzivih navdušil številne ljubitelje božičnih praznikov pri nas.

Cel kraj združil moči v Vitomarcih:


Roškarji obiskali tudi druge kraje


Poleg Vitomarcev je družina Roškar obiskala tudi Kočno ob Ložnici, kjer so tamkajšnji krajani svoje hiše okrasili povsem čarobno. Ob prizorih so mnogi na spletu zapisali, da Ata Roškar in njegova žena Danica ne bosta mogla spat, saj bosta že kovala načrte za praznično okrasitev v prihodnjem letu.

Čarobni prizori v vasici Kočno ob Ložnici:


Družina Roškar pa ni skrivala navdušenja niti na Mejni ulici v Spodnjem Dupleku, kjer so tamkajšnje prebivalce pohvalili z okrasitvijo hiš. "Roškarji podpiramo," je ob prazničnem prizoru zapisal Robert Roškar.

Božična okrasitev v Spodnjem Dupleku:

Trenutni članek je brez komentarja.
Te je dovolj v hlačah, da postaneš prvi komentator? 😆
Najboljši posnetki tedna
Brezplačno se naroči na Klip novice tedna in prejmi top posnetke na email naslov.
Posnetek, ki pretresa Slovenijo: Minuta groze skozi oči domačina iz KomendeDolenjska avtocesta zaprta pozno v noč: Na robu viadukta moški v stiskiGanljiva izpoved po požaru na kmetiji Bukovnik: Lastnik stopil pred kamereRojena kot sin, zdaj hčerka Simone Weiss: Prvič zapela pred SlovenijoPonoči burno vreme po Sloveniji: Poglejte prizore, hudo je bilo na PrimorskemHudo neurje v Svetem Tomažu: Električni udar ubil vse krave v hlevuLaser usmeril v helikopter Slovenske vojske: Posnetek, kaj storijo v ZDAFrancozi jajca pečejo na soncu: Pravkar padel nov junijski rekord v SlovenijiPožar uničil kmetijo Bukovnik: Zadnji posnetek pred usodno nočjoPeter in Nika Prevc s poklonom Sloveniji: Posnetek, ki je danes ganil državoNeumnost voznikov na avtocesti pri Ljubljani: Poglej, kaj so počeli tokratARSO za Slovenijo prižgal rdeči alarm: Pred nami vročina, najhuje v teh krajih15-letna Eva navdušila v osrčju Haloz: Na odru zapela pesem Slavka AvsenikaVIDEO: Niagarski slapovi zažareli v barvah Slovenije: Poklon za dan državnostiNeverjeten posnetek pri Zadru: Delfin se je dve uri igral s kopalciPosnetek iz BiH: Medvedji mladič iskal pomoč, verjetno ostal brez mameNorost na avtocesti v Sloveniji: Pri 140 km/h sedel v prtljažniku, izzival usodoOstre besede poslanke: Počivajo v azilnem domu na Viču, ko jim Slovenci čistijo sobeGrozljivi posnetki iz Venezuele: Potres bi lahko terjal več kot 10.000 življenjMark iz Kmetije spet dviguje prah: Posnetek, ki razkriva novega zaročenca?Nataša Pirc Musar izžvižgana na proslavi: Posnetek govora, ki odmevaPretresljiv posnetek ženske, ko je sprehajala psa: Srečala sta grizli medveda8-letni Martin ganil Slovenijo: Ponosno je zapel pesem o naši domoviniTudi danes neurja nad Slovenijo: Močan veter, na Ptuju klestila točaAnja Ramšak bo rodila deklico: Razkrila, kako dolgo se je trudila za nosečnost