Denis Avdić postavil vprašanje, ki deli Slovenijo: Odgovorila mu je učiteljica!

Še vedno je v teku dobrodelna akcija Deželak junak in Dežela junakov, s katero Radio 1 z Miho Deželakom na čelu zbira finančna sredstva za otroke iz socialno ogroženih družin.

V preteklih tednih so se pojavila številna namigovanja, da bi morali razkriti tok denarja, te dni pa se je Denis Avdić s slovensko učiteljico in prostovoljko dotaknil prav te teme.

"Ali je pravilno, da bi objavili imena in priimke ljudi, ki potrebujejo pomoč? Odgovarja učiteljica Jerneja Mastnak, ki se že 20 let ukvarja s prostovoljstvom," so ob omenjenem video posnetku zapisali na omrežju Facebook.


Radio 1, Facebook
Denis Avdić je v studiu gostil učiteljico Jernejo Mastnak, ki se je z izpovedjo zgodb nekaterih otrok dotaknila src številnih poslušalcev. Radijski voditelj jo je med pogovorom vprašal, če bi morali imena prejemnikov pomoči javno objaviti.


Slovenska učiteljica je ob vprašanju poudarila, da so vsi prejemniki denarne pomoči samo ljudje. Že tako doživljajo veliko stisko, nekateri izmed njih pa takšnega pritiska v življenju ne morejo prenesti. Jasno je dodala, da se ji javna objava imen ne bi zdela prav.


Pošljite SMS sporočilo z vsebino POMAGAM5 ali POMAGAM10 na 1919 in otrokom iz socialno ogroženih družin pomagajte po svojih močeh.
Trenutni članek je brez komentarja.
Te je dovolj v hlačah, da postaneš prvi komentator? 😆
Najboljši posnetki tedna
Brezplačno se naroči na Klip novice tedna in prejmi top posnetke na email naslov.
Privoščili so si moža, ki Prevcu ni dovolil skočiti: Pesem nasmejala SlovencePosnetek, ki razkriva letošnjo Kmetijo: Nosečnost, rojstvo in dramaIzjava po škandalu, ki odmeva: »Prostovoljec potisnil smuči Prevca«19-letna Nuša očarala v šovu Sanjski moški: Posnetek ima že milijon ogledovCene Prevc v bran bratu Domnu: »Bom zagrabil ene smuče in jih zabrisal dol«Pesem o pobeglih smučeh Domna Prevca – posnetek nasmejal SlovenijoPo bolezni umrla Nataša Bokal: njen ganljiv govor danes odmeva še močnejeMirna Reynolds iskreno o očetu otroka: »Bil je Nemec, drugega pa ne vem«Firbci ganili s pesmijo, ki velja za eno najlepših: »Še bolj čustveno od originala«Nemci se bodo naučili še Zdravljico: Tako so peli Slovenci ob zmagi PrevcaDomen Prevc prvič o izgubljenih smučeh, FIS sprožil preiskavo proti SlovenijiPrizor, ki jemlje sapo: Blizu slovenske meje voznik posnel čredo okoli 50 jelenovRobert Roškar pokazal, kje je padel Slavko: »Ata ima zlomljeno hrbtenico«Počilo v šovu Sanjski moški: 19-letna Slovenka v središču dramePosnetek iz Kmetije po 15 letih znova odmeva – gledalci si želijo Arturja ŠternaŽoga izginila pred očmi vratarja: Komedija z EP 2026 obkrožila spletIzsek iz prve epizode Kmetije razburil gledalce: v središču 18-letni MarkKatastrofa na Siciliji: Mesto prizadel 4 km dolg plaz, izselili več kot 1000 ljudiKamere ujele napad v Radencih: Svetnik udaril podžupanaSlavko Roškar se je oglasil iz bolnišnice: »Lahko bi se končalo tragično«Domen Prevc izgubil smuči, drama na SP 2026: Sloveniji vzeli boj za naslov6-letna deklica Vita zaigrala na harmoniko: Njen talent ganil SlovenijoDomen Prevc v težkih razmerah utišal Nemce: Slovenija do zmage!Slovenka na letošnji Evroviziji: pesem, s katero bo zastopala LuksemburgNika Prevc v snežnem metežu poletela do rekorda: Nova zmaga v Sapporu