Denis Avdić z govorom, ki da misliti: Za otroke zbrali 1.161.535,99 evra!

Dobrodelna akcija Deželak junak in Deželak junakov se je danes na Debelem rtiču zaključila, radijski voditelj Denis Avdić pa je pred koncem poskrbel za udaren govor.

Spregovoril je o preteklih tednih in se dotaknil preteklih napadov na Fundacijo Radia 1, ki so ji očitali nepošteno poslovanje. Letos je Miha Deželak z ekipo za otroke zbral kar 1.161.535,99 evra.

"Pred koncem akcije je svoje dodal tudi Denis Avdić. Pristno in iskreno tako kot zna le on. Celoten govor si lahko poslušate spodaj - če le lahko, pa stisnite en POMAGAM5 ali POMAGAM10 na 1919. Iz srca hvala, ker skupaj z nami pišete zgodbo Dežele junakov," so ob video posnetku zapisali na družbenem omrežju Facebook.


Radio 1, Facebook
"Mene je sram samo tega, ker ste očitno nekateri napadli tisto, kar nas je združevalo, dobrodelnost. Dobrodelnost ni tekmovanje, kdo da več. Ki ne deli na vaši naši, ampak samo združuje deželo junakov za tiste ljudi med nami, ki jim je malce klecnilo. Čestitke, ratalo vam je, smo klecnili. Rekorda ne bo," je povedal v zadnjem video posnetku. Da bi letos ob številnih krivičnih govoricah padel nov rekord, bi se moralo zgoditi nekaj velikega.

Na letošnji dobrodelni akciji Deželak junak in Dežela junakov so letos za otroke iz socialno ogroženih družin zbrali 1.161.535,99 evra.
Pot Deželaka Junaka na Debeli rtič:


Denis Avdić je večkrat poudaril, da dobrodelnost ni tekma in izpostavil, da ceni vsakega, ki daruje za otroke v stiski. Kljub vsemu pa dejstvo ostaja - zaradi neresnic in ustvarjenega dvoma bo na počitnice letos šlo veliko manj otrok iz socialno ogroženih družin.

Ob koncu je še dodal, da bi v primeru novega rekorda nekatere zelo bolelo. Vsaj dva naj bi po njegovih besedah zagotovo bolelo. Prisluhnite govoru Denisa Avdića in tudi sami pomagajte po najboljših močeh, da čim več otrok pošljemo na morje.


Še vedno lahko pošlješ SMS sporočilo z vsebino POMAGAM5 ali POMAGAM10 na 1919, če bi tudi ti rad pomagal otrokom iz socialno ogroženih družin.
Trenutni članek je brez komentarja.
Te je dovolj v hlačah, da postaneš prvi komentator? 😆
Najboljši posnetki tedna
Brezplačno se naroči na Klip novice tedna in prejmi top posnetke na email naslov.
Tilen Artač zapel za Zorana Stevanovića: jokali boste od smehaTim Novak objavil posnetek: Alenka razkrila, kdo je zmagal Kmetijo?Alenka Bratušek ni mogla dojeti: posneli odziv ob izvolitvi StevanovićaKamera ujela Zorana Stevanovića: dvignil prah takoj po izvolitvi v DZPia iz šova Kmetija spet samska: razkrila, da je konec z zaročencemPosnetek iz parlamenta: Žavbi nad Mahniča, nasmejal tudi StevanovićaZgrešil izvoz, nato naredil neumnost: prizor pri Kopru šokiral voznikePosnetek iz Tivolija: moški brcnil laboda, vse so posnele kamereSlovenski pevec postal Maja Blagdan: nastop, ki je odpihnil žirijoKaja po šovu Sanjski moški razkrila resnico o Karlu: »Jočem, ko to pišem«Nina Pušlar in Kvatropirci ganili Slovenijo: skupaj zapeli njeno pesemPosnetek na Kmetiji, ki dviguje prah: Franc pijan?Orion pristal na Zemlji: posnetek dramatičnega povratka iz vesoljaHuda nesreča na primorki: helikopter pristal kar na avtocestiTim Novak razkril, kako izgleda Kmetija: danes hiše ni več, posest zapuščenaZapeli eno najlepših pesmi Štirih kovačev: nastop ganil SlovenceNočna drama na Kmetiji: Aleksandra vdrla v hlev, Ema izgubila živceEma razkrila, zakaj je kradla na Kmetiji: »Največja lisica je Franc«Nesreča pri Krškem: močno pijan voznik prebil ograjo in končal v potokuKaja in Karlo iz Sanjski moški še vedno zaljubljena, mama ganila z zapisomEma iz Kmetije izpadla: Aleksandri zabrusila brez dlake na jezikuModrasi na Piramidi v Mariboru: zaokrožil posnetek, sprehajalci v skrbehGanljiv poklon Francu Šegovcu, žena Hermina na robu solzTilen Artač kot Lovšin udaril po Janši: parodija nasmejala SlovenijoMama in hčerka skupaj zapeli: ganljiv duet, ki osvaja Slovenijo