Nastop ganil Slovenijo: 27-letni Filip zapel pesem, ki jo je napisala mama!

Na družbenem omrežju Facebook je danes pristal nastop, pri katerem je 27-letni Filip Jagodič iz Laškega zapel mamino pesem.

Besedilo za pesem "Privid" je namreč napisala njegova mama Andreja Pader, Filip pa je skupaj s pevko Barbaro Leben mami pripravil čudovito presenečenje.

"Pred vami, dragi prijatelji, sledilci je - PRIVID. V pravem pomenu besede. Zame pač najlepša pesem. Filip je globoko analiziral vsako besedo. In ko sem slišala glasbo - bila je namreč presenečenje, saj sem bila prepričana, da se Andrej besedila ne bo lotil uglasbiti, saj jaz malce kompliciram - sem jo zaslišala na Rokovem računalniku. Bil je materinski dan. Še danes vem, da so mi besede zvenele znano. Ja. Zaljubila sem se na prvi sluh," je ob video posnetku ponosno zapisala mama Andreja.


Andreja Pader, Facebook
Glasbo za pesem "Privid" je pripravil Andrej Mežan iz Studia Mars, ki je nosi veliko zaslug, da je pesem kot presenečenje skupaj z videospotom ugledala luč sveta. Pod avtorico besedila se podpisuje Andreja Pader, njen sin Filip pa je pesem zapel skupaj s prijateljico in pevko Barbaro Leben.

"Da bi mi rekli, ej Andreja, uglasbi si tole ti kar sama, tudi vem. In kot rečeno, je Andrej z največjo skrbnostjo "oblekel" vsako mojo besedo. Kaj bo beseda brez obleke, in kaj obleka, če ne dobi oblike? Danes vem. V pesmi boste skozi zgodbo plavali s Filipom in Barbaro. Pa tudi z Andrejem in Andrejo. Hvala Filip, hvala Barbara, ki ji prav nič ni težko. Ne odpeti in ne sicer. Hvala dragemu Andreju, ki me razume tudi, ko se me ne da razumeti," je ob pesmi še zapisala Andreja. Prisluhnite čudovitemu nastopu, pri katerem je Filip Jagodič skupaj s pevko Barbaro Leben zapel pesem, za katero je besedilo napisala njegova srčna mama Andreja Pader.
Trenutni članek je brez komentarja.
Te je dovolj v hlačah, da postaneš prvi komentator? 😆
Najboljši posnetki tedna
Brezplačno se naroči na Klip novice tedna in prejmi top posnetke na email naslov.
Šok na Planet TV: Člana produkcije odstranili, osvajal naj bi štiri neveste24-letni Jaka še vedno pogrešan: Kaj se je dogajalo pred izginotjem?Nemirna kri se vrača: Igralci iz serije objavili posnetek in razkrili novicoRenata Saje se vrača na televizijo: Razkrila, kje jo bomo spremljali tokratUrška Klakočar si je privoščila Janšo, dvorana v smeh ob pikri izjaviTanja z drznim sporočilom za Gašperja: Bo prišlo do nove drame?Jeza gledalcev po včerajšnji oddaji Na žaru: »Traparija, kdo to gleda?!«Takšna stanovanja so na voljo za Novoletni loto: Srečke prodajajo za 10.000 €Tanja iz Poroka na prvi pogled ni več samska: »Ta fant je drugačen«Župnik, ki je nasmejal Slovenijo: Na žaru si je privoščil MagnificaBožična reklama, ki je te dni ganila Slovenijo: Pravijo, da lepše še ni biloJosip pred kamero izgubil živce: »Naj gre vse skupaj v pi*do materino«Lara Tošić doživela incident v ZDA: Izgubila živce zaradi slovenske zastaveJaka pogrešan že 14 dni, ganljiv zapis mame: »Samo upamo, da se vrneš v objem«POP TV razkril, kdaj se konča Ljubezen po domače: Kdo bo ostal skupaj?Ganljiv nastop v čast Lojzetu Slaku, zapela tudi Silvo Pliberšek in Andrej BergantSlovenski župnik nasmejal na odru: Povedal, kateri praznik ima najrajeSaša Lendero ganila z božično pesmijo, on jo je prepeval kot 6-letni dečekMonika dve leti po šovu žarela pred kamero: Petru in Nini odčitala lekcijo21-letnik izpuščen iz pripora, prvič pred kamero: »Slabo je noter, težko je«Tilen Artač se je pohecal iz Pahorja: Parodija, ko je prepeval v pižamiMladi iz Prekmurja priredili božično uspešnico: Zapeli so ob harmoniki12-letna Aneja jokala od sreče: Dejan Vunjak poskrbel za ganljiv prizorRoškar in Firbci priredili božično uspešnico: Last Christmas ni bilo snegaHrvaško navdušil 12-letni deček: Ponosna bi bila še Whitney Houston