Ne boste verjeli, kaj je storil Uroš iz šova Ljubezen po domače

Ustvarjalci priljubljenega šova Ljubezen po domače so te dni na spletu objavili simpatičen prizor, pri katerem je tekmovalec Uroš Bilban presenetil svojo simpatijo Mihaelo Krajnc.

Žal pa mu tudi tokrat ni šlo vse po načrtih, saj se je pri ustvarjanju tatuja pošteno uštel.

Uroš Bilban je s svojimi vložki že večkrat dodobra nasmejal številne gledalce šova Ljubezen po domače, pri katerem se tekmovalci borijo za srce svoje izbranke.

Tudi tokrat ni bilo nič drugače, ko je na zmenku znova poskrbel za nepričakovano presenečenje. Na roki si je izdelal tatu, na katerem je bilo napisano ime Mihela, na koncu je dodal še srček.

Žal se je pri tem pošteno uštel - njegovi izbranki je namreč ime Mihaela, a se je pri pojasnilu spretno izognil tiskarskemu škratu. Poglejte si, kako je Uroš v šovu Ljubezen po domače presenetil Mihaelo.
0
JeklenaPest
Pred 8 meseci
Kaj sta ta dva s posebnimi potrebami?
Najboljši posnetki tedna
Brezplačno se naroči na Klip novice tedna in prejmi top posnetke na email naslov.
Brez besed ostali še Čuki: Stopil na oder in vzel mikrofon, nato pa šokHudo trčenje na železnici: Voznik tovornjaka zapeljal naravnost pred vlakPotniki vstali na trajektu Jadrolinije: Priča prizoru, ki ga ne bodo pozabiliEva Boto slišala glas iz občinstva: Vzela mikrofon, pevka dobila kurjo poltPosnetek morja na Hrvaškem, ki pretresa: Takšna nevarnost preži na kopalceSlovenija išče kolesarja, ganil z dejanjem: Kamera ga je posnela na PragerskemMed gašenjem požara trčila helikopterja: Posnetek nesreče pretresel spletKomunalni delavec ujet na kamero, to je počel z mačko: Zdaj žalosten konecZa hrbtom medved, mladenič otrpnil: Zver ga je celo ugriznila v nogoHuda nesreča avtobusa pri Tolminu: Zaokrožil posnetek, na pomoč dva helikopterjaNovi voditelji oddaje 24UR na POP TV: Prihajajo trije novi obrazi!Jaka iz Firbcev in žena Tjaša ganila Slovenijo: Poglej njun poročni posnetekSedem požarov v Istri, na pomoč kanaderji: Najhuje blizu slovenske mejeMed požarom ogrozil kanaderje na Hrvaškem: Kar je počel – do 20.000 evrov kazniMočan potres stresel Neapelj: Pretresljivi prizori tresenja tal v ItalijiTadej Pogačar in njegova Urška v mladih letih: Razkrito, kako sta se srečalaUrška iz Kmetije v finančni stiski: Do poroda želi zbrati 12.000 evrovNa kamero posneli, kaj sta počeli na Ptuju: Ženski iz zabojnika jemali oblačilaKonec rezervacij na plaži v Makarski: Pobrali brisače, končale v smetehPretresljiv posnetek iz Medžugorja: 31-letnik zažgal oltar, oskrunil kip Marije16-letnik postal junak: Iz razburkanega morja rešil dečka, ni ga izpustil iz rokHrvaški poslanec z brusilnikom prerezal ograjo: Dostop do plaže pripada vsem!Obsežen požar pri Bovcu: Kamere posnele, kako hitro se je razširil ogenjPonoči zagorelo sredi Kopra: Zaokrožil posnetek, v zrak visoki plameniSlovenke ganile s pesmijo Ansambla Slapovi: Njihov nastop poboža dušo