Srbski vratar zabil gol Janu Oblaku: Kar sam je izvajal enajstmetrovko!

Na pretekli nogometni tekmi, pri kateri sta se pomerila Atletico Madrid in SD Eibar, drame ni manjkalo že ob začetku srečanja.

Slovenski vratar Jan Oblak, ki brani mrežo Atletica, je premoč moral priznati domačemu vratarju, ki prihaja iz Srbije.

Srečanje se je sicer končalo z zmago Atletica (2:1), prvi gol pa so domačini dosegli po dosojeni enajstmetrovki. V 12. minuti je enajstmetrovko izvedel kar domači vratar Marko Dmitrović, ki je s strelom z bele točke uspel ukaniti Jana Oblaka.

Srbski vratar je postal šele drugi vratar v tem stoletju, ki se je v prvi španski ligi vpisal med strelce. Nazadnje je to leta 2002 kar dvakrat uspelo Nachu Gonzalezu v dresu ekipe Las Palmas.

Poglejte si video posnetek s pretekle tekme Atletico Madrid - Eibar, ko je za navdušenje domačinov že v 12. minuti srečanja poskrbel srbski vratar Marko Dmitrović.
Trenutni članek je brez komentarja.
Te je dovolj v hlačah, da postaneš prvi komentator? 😆
Najboljši posnetki tedna
Brezplačno se naroči na Klip novice tedna in prejmi top posnetke na email naslov.
Posnetek iz Celja, ki je nasmejal Slovenijo – še novinarka pokala od smehaGledalci besni zaradi kviza Na lovu, lovec Janko razkril, kaj se je zgodiloPrizor sredi Ljubljane, ki dviga kocine: 10.000 ljudi zapelo "Samo milijon nas je"Slovenija pokazala srce, rekorden znesek na dobrodelnem maratonuMonika dve leti po šovu žarela pred kamero: Petru in Nini odčitala lekcijoJosip pred kamero izgubil živce: »Naj gre vse skupaj v pi*do materino«Gledalci jezni zaradi lovca v kvizu Na lovu, POP TV danes razkril resnicoJanković v hudem besednem spopadu, Janša udaril z ostrim odzivomSta Matjaž in Mili po šovu še skupaj? Posnetek razkriva – ljubezni je konecGolob na zabavi v družbi Jankovića: Janša s posnetkom zanetil požarTim Kores pokazal sanjski dom na Pohorju, v njem živi z ženo in otrokomGanljiva izpoved mame Anje Ramšak: Po poroki hčerke izvedela, da ima rakaŠok za Natašo po Ljubezen po domače: Mirko naj bi imel še eno ženskoIzpovedi, ki so ganile Slovenijo: Mama želi domov pripeljati truplo hčerkeRobert Roškar jokal na bolniški, na vrata sta pozvonila dva gospodaZa razhod Matjaža in Mili kriva druga ženska? Tako se je odzval na očitkeBlaž Švab v zadregi pred partnerico, tako si ga je privoščil voditeljViki iz Poroka na prvi pogled našla ljubezen: Pred kamero stopil 38-letni SamelFirbci ganili 10-letno deklico Niko, na koncu v solzah plesala s pevcemOrganizator objavil posnetek, shod harmonik bo v Ljubljani kljub prepovedi8-letni Mark pisal Božičku: Besede, ki so do solz ganile SlovenijoPikra izjava, ki je Urško Klakočar pustila odprtih ust: Vrnil ji je milo za drago!Tilen Artač nasmejal s parodijo o božičnici, pesem zapel kot Luka MesecGroza iz BTC-ja v Ljubljani: Reševali kolesarja, ostal je ujet pod vozilomPatricija in Dejan iz Ljubezen po domače ganila, rodila se jima je deklica