To je lastnik diskoteke v Kočanih: Nov posnetek, ki je nastal med tragedijo!

V Severni Makedoniji še vedno odmeva pretekla tragedija v diskoteki Pulse v Kočanih, kjer je v požaru življenje izgubilo 59 ljudi, več kot 150 pa je bilo poškodovanih.

Te dni je bil aretiran tudi Dejan Jovanov - Deko, eden od lastnikov kluba, ki so ga oblasti ujele na letališču, ko je poskusil pobegniti v tujino.

Družbena omrežja je obkrožil video posnetek, pri katerem lahko spremljamo aretacijo Dejana Jovanova. Prizor je sprožil ogorčenje javnosti, saj se je lastnik kluba ob policistih sprehajal brez lisic.


SitelTV, YouTube
Tamkajšnji prebivalci so svojo jezo pokazali tudi na ulicah, ko so v njegovo hišo metali kamenje, makedonski mediji pa poročajo, da so mu prevrnili tudi avtomobil. V več makedonskih mestih so se študenti in dijaki s tiho slovesnostjo poslovili od pokojnih prijateljev.

Posnetek aretacije enega od lastnikov:


Splet je obkrožil tudi nov video posnetek, pri katerem lahko spremljamo kaos pred klubom Pulse, ko so gosti bežali iz goreče stavbe. Na posnetku je moč videti množico, ki je stavbo zapuščala skozi edini prost izhod - druga vrata so bila namreč zaklenjena, na oknih pa so bile nameščene rešetke, ki so ujetim preprečile pobeg iz pekla.

Posnetek kaosa med tragedijo:


Notranjost kluba po požaru:

Trenutni članek je brez komentarja.
Te je dovolj v hlačah, da postaneš prvi komentator? 😆
Najboljši posnetki tedna
Brezplačno se naroči na Klip novice tedna in prejmi top posnetke na email naslov.
Parodija, ki je nasmejala Slovenijo: Tilen Artač zapel kot Janez Janša!Tina Gaber zapela pesem Čebelar, komentarji pa: "Lojze Slak bi se obrnil v grobu"Maja in njen 14-letni sin v hudi stiski: Zaradi dolgov partnerja bosta ob hišo!Žena mu je očitala, da ni moderen: Njegov odgovor je nasmejal Slovenijo!Posnetek, ko je Luka Dončić štel komaj 5 let: To je povedal pred kamero!Hči in sin voščila Roku Švabu: Modrijan je te dni praznoval 41. rojstni dan!Kvatropirci zapeli s hrvaškim pevcem: Pesem v slovenščini, ki zadane v srce!Tina Gaber z drznimi nasveti za upokojence: Posnetek, ki je razjezil stroko!Andrej Šifrer pokazal nove sosede: "Obilno sta se posr*la, a ju imamo radi!"Dedek igral na klavir, nato se mu pridruži moški: Zgodi se prava čarovnija!Čuki imajo novo pesem za vse mizarje: Z njimi zapela tudi Eva Potrebuješ!Martin Golob z udarnim posnetkom: "Velika noč ni samo praznik šunke in potice!"Posnetek gasilcev, ko je zagorel tovornjak: Neumnost voznikov na avtocesti!Slovenskemu gozdarju jo je zagodla lisica: Med delom mu je ukradla sendvič!Parodija na slovenske otroke: To so težave, ki so jim priča mladi starši!Slovensko mladino vprašali, kako barvajo pirhe: Prijeli se boste za glavo!Slovenka pokazala, kako pobarva velikonočna jajca s svilo: Rezultat jemlje sapo!Dan iz šova Masterchef pokazal, kako pripravi burek: Poglejte njegov recept!Ganljiv odziv očeta ob uspehu Ajše Sivka: Posnetek, ko je jokal od ponosa!Ganljiv posnetek: Učenci zapeli gospe Antoniji za njen 100. rojstni dan!Umrl je papež Frančišek: Poslovil se je na velikonočni ponedeljek!Luka Dončić ob tla zabrisal telefon: "Še vedno ga uporabljam, saj deluje!"Zadnji posnetki papeža Frančiška: Še zadnjič je pozdravil vernike!Nina Pušlar zapela svojo novo pesem: Ganljiv nastop, ki seže do srca!Tanja Žagar ganila z nastopom: Posnetek, ki navdušuje Slovence!