VIDEO: Helena Blagne z novo pesmijo očarala Slovence. To bo še ena uspešnica!

Slovenska diva Helena Blagne je te dni znova dokazala, zakaj spada na sam vrh slovenske glasbene scene. Izdala je namreč novo pesem "Kar bo, pa bo", z njo pa že osvojila številne slovenske radijske postaje.

Zdaj je na spletu pesem objavila še skupaj z videospotom, ki so ga posneli pri slapu Peričnik na Gorenjskem in v naravnem rezervatu Zelenci v bližini Kranjske gore.

Nedolgo nazaj je Helena Blagne mnoge navdušila s pesmijo "Ti boš vedno prvi", s katero se je znova izstrelila na slovensko glasbeno sceno po desetih letih premora. Zdaj je s pesmijo "Kar bo, pa bo" še enkrat dokazala, iz kakšnega testa je!

Njena nova pesem govori o večnem upanju in je zgodba o tem, da se je včasih preprosto potrebno prepustiti toku živlenja in usodi, obenem pa nikoli ne smemo izgubiti upanja.

Helena Blagne je ob pesmi pripisala: "V življenju sem si velikokrat rekla KAR BO, PA BO. In čeprav potiho vedno sledim svoji začrtani poti, nikoli ne delam nečesa na silo. Enako je bilo, ko sem se popolnoma spontano odločila za krajši premor in čakala na prave skladbe, novo svežino in nekaj, kar mi bo dalo tisto iskrico, ko bom spet s polnim zagonom svojim poslušalcem postregla z novimi skladbami. Ti boš vedno prvi je to pot odprl in ne morem povedati, kako zelo se veselim, da vse nove skladbe, vključno z novo Kar bo, pa bo, po 10. letih ponovno zaživijo v Tivoliju. Tivoli je bil moj PRVI velik samostojni koncert. Čudoviti spomini. Zato sem tudi letošnjega poimenovala – TI BOŠ VEDNO PRVI. Čas je, da ustvarimo skupaj nove spomine, z novimi skladbami. KAR BO, PA BO je tista, v kateri se bodo, verjamem, našli mnogi. Meni je segla od srca prvič, ko sem jo slišala in neučakano čakam, da jo lahko delim s publiko."

Prisluhnite novi pesmi Helene Blagne, s katero je te dni navdušila številne Slovence!
Trenutni članek je brez komentarja.
Te je dovolj v hlačah, da postaneš prvi komentator? 😆
Najboljši posnetki tedna
Brezplačno se naroči na Klip novice tedna in prejmi top posnetke na email naslov.
Posnetek, ki pretresa Hrvaško: Kamere ujele podtikanje požara?Ganljivo slovo od Milene Zupančič: Na pogrebu pesem iz Cvetje v jeseniPoročeni župan Ernest ujet z žensko: Gre za Anjo, zaposleno na občiniLastnica hiše ostala brez besed: Takšen dom so ji po požaru pustili gasilciPrizor pri Kobaridu: Turisti na Soči kurili ogenj, zastava šokirala domačineJasnovidec s srhljivo napovedjo: Vojna petih držav naj bi izbruhnila še letosMočnejše nevihte po državi: ARSO opozarja, na teh koncih bo nocoj pestroV kraju Sveti Urban dvigovali klopotec, zgrmel na ljudi: Zaokrožil posnetekPotapljač se potopi pod gladino Fiese: Posnel prizore, ki jemljejo sapoVoznik v Ljubljani obtičal v vodi: Moški mu je priskočil na pomočLegendarni igralec na robu solz: Ganljivo slovo od Milene ZupančičPosnetek tornada pri Komnu: Sunki do 125 km/h ruvali drevesa in streheŠok za slovensko nevesto: Kar so pripravili Kvatropirci, ne bo pozabilaSmeti odvrgli ob cesti, nato so jih zažgali: Motorist preprečil nov požarV 80. letu starosti umrla Milena Zupančič: Zadnji pogovor s predsednicoLuka Dončić v družbi 2-letne hčerke Gabriele pozdravil soigralce v LjubljaniGasilci pri Mariboru hiteli na pomoč: Takšen prizor so doživeli na avtocestiDružina bežala skozi ognjeno past v Omišu, v avtu 3-letni otrok in babicaTanja Ribič in Đuro na rdeči preprogi: Taka lepotica je njuna 21-letna hčerka ElaKošarkarji LA Lakers prispeli v Slovenijo: Znano, kam jih vabi Luka DončićDelavka v solzah: Šef na Hrvaškem ji je za 20 let zvestobe kupil avtoVstopila na Kmetijo: Razkrit del posestvi, kjer se pravkar snema nova sezonaVoznik tovornjaka za las preprečil tragedijo: Tri vozila v napačno smerJazbec med sušo v slovenskem gozdu: Ostal brez vode, potožil pred kameroHobotnica pristala na obrazu ribiča: Pokazala moč, z lovkami ga ni izpustila