VIDEO: Mala deklica s posnetkom obkroža Slovenijo! To bi storila s svojimi lasmi...

Našo prelepo Slovenijo je v tem mesecu obkrožil video posnetek, v katerem je vso pozornost ukradla mala Slovenka.

Ta je na Facebook profilu mame ob njeni pomoč objavila video posnetek, v katerem je s svojo gesto mnogim dokazala, da svet stoji na mladih!

6-letna Belen Maria, ki obiskuje prvi razred osnovne šole Franc Lešnik Vuk v Slivnici pri Mariboru, je na spletu objavila video posnetek namenjen javnosti, da bi tako našli primerno deklico. Belen Maria se je namreč povsem sama odločila, da bi svoje dolge lase podarila kateri izmed deklic, da bi tako lahko zanjo ustvarili lasuljo.


Ob video posnetku je njena mama Barbara Ornik zapisala sledeče: "Moja hčerka se je odločila, da bi podarila svoje lase punčki, katera bi jih potrebovala za izdelavo lasulje. Zelo bi bila vesela, ce bi video delili naprej. Za vse ostale informacije v zvezi z lasmi prosim zs."

Simpatična Belen Maria je svojo obljubo držala in lase postrigla, a so se že pojavili novi zapleti. V Sloveniji namreč ni organizacije, ki bi sprejela lase za nadaljno izdelavo lasulje za otroke, ki zaradi bolezni ostanejo brez las.


Njeni starši zato še vedno iščejo načine, da bi lasje pristali v pravih rokah. Do takrat bodo vakuumsko zapakirani doma čakali na novo lastnico. V kolikor lahko vi pomagate Barbari in njeni hčerki pri uresničevanju njene velike želje, lahko mamo Barbaro kontaktirate na Facebooku!

Kontakt: Ornik Barbara, Facebook
0
JeklenaPest
Pred 14 meseci
Glej no..., sedaj, nekaj minut po prvem in petem neuspelem poskusu pa video čudežno dela. Kakšni lasje!!!!!! Neprecenljivo darilo in žrtev...
0
JeklenaPest
Pred 14 meseci
Iz prispevka je slutiti o velikem srcu te male deklice, ki bi bila pripravljena podariti svoje čudovite lase. Video žal ne dela a nič zato. Namen članka je dosežen v celoti.
Najboljši posnetki tedna
Brezplačno se naroči na Klip novice tedna in prejmi top posnetke na email naslov.
Posnetek, ki pretresa Hrvaško: Kamere ujele podtikanje požara?Ganljivo slovo od Milene Zupančič: Na pogrebu pesem iz Cvetje v jeseniPoročeni župan Ernest ujet z žensko: Gre za Anjo, zaposleno na občiniLastnica hiše ostala brez besed: Takšen dom so ji po požaru pustili gasilciPrizor pri Kobaridu: Turisti na Soči kurili ogenj, zastava šokirala domačineJasnovidec s srhljivo napovedjo: Vojna petih držav naj bi izbruhnila še letosMočnejše nevihte po državi: ARSO opozarja, na teh koncih bo nocoj pestroV kraju Sveti Urban dvigovali klopotec, zgrmel na ljudi: Zaokrožil posnetekPotapljač se potopi pod gladino Fiese: Posnel prizore, ki jemljejo sapoVoznik v Ljubljani obtičal v vodi: Moški mu je priskočil na pomočLegendarni igralec na robu solz: Ganljivo slovo od Milene ZupančičPosnetek tornada pri Komnu: Sunki do 125 km/h ruvali drevesa in streheŠok za slovensko nevesto: Kar so pripravili Kvatropirci, ne bo pozabilaSmeti odvrgli ob cesti, nato so jih zažgali: Motorist preprečil nov požarV 80. letu starosti umrla Milena Zupančič: Zadnji pogovor s predsednicoLuka Dončić v družbi 2-letne hčerke Gabriele pozdravil soigralce v LjubljaniGasilci pri Mariboru hiteli na pomoč: Takšen prizor so doživeli na avtocestiDružina bežala skozi ognjeno past v Omišu, v avtu 3-letni otrok in babicaTanja Ribič in Đuro na rdeči preprogi: Taka lepotica je njuna 21-letna hčerka ElaKošarkarji LA Lakers prispeli v Slovenijo: Znano, kam jih vabi Luka DončićDelavka v solzah: Šef na Hrvaškem ji je za 20 let zvestobe kupil avtoVstopila na Kmetijo: Razkrit del posestvi, kjer se pravkar snema nova sezonaVoznik tovornjaka za las preprečil tragedijo: Tri vozila v napačno smerJazbec med sušo v slovenskem gozdu: Ostal brez vode, potožil pred kameroHobotnica pristala na obrazu ribiča: Pokazala moč, z lovkami ga ni izpustila