VIDEO: Najbolj bizaren gol v hrvaški ligi: Vratar se je lahko le držal za glavo!

Včeraj se je v Splitu odvijala nogometna tekma, na kateri sta se v hrvaškem prvenstvu pomerili nogometni ekipi Hajduk in Slaven Belupo.

V 74. minuti srečanja pa se je odvila prava drama - po hudi napaki gostujočega vratarja so je domači Hajduk prednost povišal na 2:1.

Domači vratar Josip Posavec je v 74. minuti srečanja sprva slabo podal žogo do soigralcev, nogometaš Slaven Belupa Nemanja Glavčić pa je hitro izkoristil priložnost in z velike razdalje sprožil strel proti golu.

Vratar je uspel žogo odbiti v vratnico, sam pa je pristal v mreži - prav zato so mnogi gledalci mislili, da je Slaven Belupo prišel do novega zadetka.

Med tistimi, ki so mislili, da je padel zadetek, je bil tudi vratar gostujoče ekipe Antonijo Ježina. Ta je stekel proti rezervnim igralcem na klopi, ko je že sledil protinapad domačinov. Kapetan Josip Juranović je darilo izkoristil, žogo pa poslal v prazno mrežo za končni rezultat 2:0 za Hajduk.
Trenutni članek je brez komentarja.
Te je dovolj v hlačah, da postaneš prvi komentator? 😆
Najboljši posnetki tedna
Brezplačno se naroči na Klip novice tedna in prejmi top posnetke na email naslov.
Neumnost voznikov, to so počeli ob nesreči pri Vrhniki: Kolona dolga že 24 kilometrovZgroženi še smetarji: Pokazali, kaj so našli v zabojniku na DolenjskemČudež v Rimskih termah: Voda se je obarvala vijoličnoKolesar gasilcem v Bohinju kazal sredinca: Vozil po sredini, oviral pot do požaraSinoči po vsej Sloveniji opazili svetlobno sled na nebu: Razlaga, kaj se je zgodiloNa vodnem skuterju zapeljal pred Air Tractorja: Posnetek zgrozil javnostPosnetek iz BiH, ki buri duhove: Voznica ponoči posnela srhljiv prizorTomaž Gorec potožil, na Krku so mu ženske pokvarile dan: »Tri krave pijane«Kmetija 2027: Zmagovalec razkril, da pravkar poteka snemanje nove sezoneTuristi zažgali apartma v Poreču: Lastnik posnel prizor, ki zgroziPosnetek, ki je zgrozil Hrvaško: Policist prijel psa na čolnu, vrgel ga je v morjeNočna tatova posnela kamera: Na njivi pokradla večjo količino paradižnikaŽiva Remic postala svetovna prvakinja: Posnetek teka 16-letne SlovenkePogačarjeva Urška pokazala pevski talent, zapela kot Céline DionGroza na Metelkovi: Našo mladino zastrupljajo pred očmi policijePosnetek iz Lepene, pretep med turisti: Takšna gneča, da so zapele pestiPrihaja nova sezona Kmetije: Razkrito posestvo, kjer že poteka snemanjeHuda suša in vročina: Štorklje v Sloveniji tako izčrpane, da nimajo moči za letenjeNovi tekmovalci šova Kmetija 2027: Tim Novak razkril, kdo naj bi biliTako je pel David Amaro, ko je štel 12 let: Pesem ima skoraj 2 milijona ogledovMartin Golob nasmejal s posnetkom: Poštar zaman trkal, snemalec pa v smehDanes ponekod možna toča: Animacija, kako nas bodo zajele padavineLuka Dončić stopil pred kamero: Tega do danes o njem niste vedeliŽalostno ozadje ene najlepših pesmi Ota Pestnerja: Poklonil jo je mami RužiNa otoku Krk kopalce presenetila srna: Posnetek razkriva žalostno ozadje