VIDEO: Po 15. letih je postrigel lase, končna preobrazba bo navdušila tudi tebe

Voditeljica Rachael Ray, ki se ukvarja s serijo "30-Minute Meals", v kateri predstavi številne jedi v pol ure, je te dni prišla do ideje, da bi se po podobnem načinu lotila tudi stilske preobrazbe.

Najprej se je spomnila na svojega asistenta Maxa, ki ga sama imenuje kar "dnevni mož". Skupaj namreč ob delu preživljata mnoge dneve!

Rachael in Max sta tudi dobra prijatelja, zato se je priljubljena voditeljica odločila, da bo na stilsko preobrazbo poslala kar svojega asistenta. Njegovi lasje so bili dolgi in zapuščeni, zato je bila prepričana, da mu bo nov videz dobro sedel.


Foto: Rachael Ray Show, Youtube

28-letni Max ni pričakoval takšne zahteve od svoje delodajalke, a mu ni ostalo drugega, kot da se prepusti v roke stilskim mojstrom.

Svojih dolgih las ni postrigel že od 13. leta starosti, zato je bil zdaj pravi čas, da star videz zamenja z novim. Poglejte si, kakšen je bil rezultat te stilske preobrazbe, na katero je voditeljica Rachael Ray poslala kar svojega asistenta Maxa!
Trenutni članek je brez komentarja.
Te je dovolj v hlačah, da postaneš prvi komentator? 😆
Najboljši posnetki tedna
Brezplačno se naroči na Klip novice tedna in prejmi top posnetke na email naslov.
Posnetek iz Celja, ki je nasmejal Slovenijo – še novinarka pokala od smehaOče deklice, ki jo je treniral pogrešani Jaka: »Ponujam 30.000 € nagrade«Posnetek obkrožil Slovenijo: Tako bo inšpektor nadzoroval vašo bolniškoPrizor sredi Ljubljane, ki dviga kocine: 10.000 ljudi zapelo "Samo milijon nas je"Hudomušno so si privoščili "Zokija", posnetek nasmejal SlovenceBlaž Švab v zadregi pred partnerico, tako si ga je privoščil voditeljSlovenija pokazala srce, rekorden znesek na dobrodelnem maratonuDanes lovec v kvizu Na lovu, lani pa zmagovalec: Ivan pobral ogromen znesekNa Tarčo prejeli pošto odvetnika, besedni obračun Erike in direktorja FursaGledalci jezni zaradi lovca v kvizu Na lovu, POP TV danes razkril resnicoMartin Golob s šalo nasmejal Slovenijo: »Veste zakaj je Tiha noč?«Prepoved v Ljubljani? Fant se ni zmenil – v roke vzel harmoniko in zaigralAnimacija, kako bo jutri zasnežilo Slovenijo – imeli bomo bel božičSlovenijo nasmejal z izjavo, zdaj pa hudomušno zapel – razkrit fant iz CeljaRobert Roškar jokal na bolniški, na vrata sta pozvonila dva gospodaČlan ansambla med poroko postal očka: Tako so ganili mamo v porodnišniciZa razhod Matjaža in Mili kriva druga ženska? Tako se je odzval na očitkeHarmonike zadonele na Prešernovem trgu, kljub prepovedi peli ČebelarjaIzpovedi, ki so ganile Slovenijo: Mama želi domov pripeljati truplo hčerkeViki iz Poroka na prvi pogled našla ljubezen: Pred kamero stopil 38-letni SamelGroza iz BTC-ja v Ljubljani: Reševali kolesarja, ostal je ujet pod vozilom8-letni Mark pisal Božičku: Besede, ki so do solz ganile SlovenijoKordiš se je spravil nad Luko Mesca – minister pa v smeh, kot že dolgo neARSO potrdil, za božič prihaja sneg: Ponekod tudi preko 30 cm snegaNa Kočevskem iščejo osumljenca – kar je počel pred kamero, obkroža državo