Vojaki tekli naravnost v peščeni tornado: Takšen prizor so posneli!

Pred dnevi je na spletu pristal video posnetek, pri katerem lahko spremljamo skupino vojakov, ko je tekla v peščeni vrtinec.

Video posnetek je že prava uspešnica na spletu, mnenja spletnih uporabnikov pa so ob nenavadnem podvigu deljena.

Video posnetek je do danes samo na omrežju YouTube dosegel več kot 100.000 ogledov, mnogi gledalci pa so ob prizoru ostali brez besed. Spremljamo lahko namreč skupino vojakov, ko se je zabavala ob ogromnem peščenem tornadu.

Prizor so vojaki posneli v vojaški bazi Shizafon, ki se nahaja v južnem Izraelu v puščavi Arava in spada pod jurisdikcijo regionalnega sveta Hevel Eilot.

Mnogi so namreč stekli naravnost v peščeni vrtinec, s svojim početjem pa so številne na spletu pustili brez besed. Poglejte si, kakšen podvig so posneli vojaki na jugu Izraela, ko so bili priča ogromnemu peščenemu vrtincu.
Trenutni članek je brez komentarja.
Te je dovolj v hlačah, da postaneš prvi komentator? 😆
Najboljši posnetki tedna
Brezplačno se naroči na Klip novice tedna in prejmi top posnetke na email naslov.
VIDEO: Vreme se je zdivjalo: Toča, sodra in zimski prizori po Sloveniji!Ganljiv posnetek: Silvo Pliberšek zapel pesem, ki ostaja v srcih Slovencev!Naši sosedi do zmage na Evroviziji 2025: To je nastop, ki je prepričal Evropo!Zakaj je Bog ustvaril babice? Odgovor dečka, ki te pusti brez besed!Spal z več kot 2.000 ženskami: Slovenec razkril svojo skrivnost!