Benjamin Šeško zadel kot Lionel Messi: Slovenijo popeljal do zmage v Stožicah!

Slovenska nogometna reprezentanca je na sinočnji tekmi lige narodov proti Kazahstanu zmagala z rezultatom 3:0.

Naši fantje so prikazali izjemno igro, pod vse tri zadetke pa se je podpisal Benjamin Šeško, ki je predvsem ob prvem zadetku poskrbel za mojstrovino.

Benjamin Šeško je v 23. minuti po samostojnem prodoru pred kazenskim prostorom najprej preigraval v slogu Lionela Messija, nato pa kazahstanskega vratarja premagal z natančnim strelom preko njega. Drugi zadetek je padel že pet minut kasneje - Petar Stojanović je streljal proti vratom, odbito žogo pa je v mrežo gostov znova pospravil Šeško.

Sportklub Slovenija, Facebook
V 61. minuti je prosti strel izvajal Erik Janža, pred kazahstanskim golom pa je bil znova na pravem mestu Benjamin Šeško, ki se je podpisal pod prvi hat-trick v reprezentančnem dresu Slovenije.

Benjamin Šeško vedno najde čas za navijače:

Na račun boljše gol razlike so naši nogometaši v skupini prevzeli vodstvo - na drugi tekmi je Norveška z rezultatom 2:1 pregnala Avstrijo. Poglejte si izjemen zadetek, pod katerega se je v 23. minuti podpisal Benjamin Šeško. Čestitke slovenskim nogometašem za izjemno predstavo v Stožicah!

Trenutni članek je brez komentarja.
Te je dovolj v hlačah, da postaneš prvi komentator? 😆
Najboljši posnetki tedna
Brezplačno se naroči na Klip novice tedna in prejmi top posnetke na email naslov.
VIDEO: Deček na slovenski poroki zapel pesem "Brajde", mama je igrala na citrePrvošolček iz Slovenije nasmejal mamo: Navihano povedal, kaj se je naučil v šoli!Nihče ni vedel, da je Kekčevo pesem v filmu zapel oče tega znanega SlovencaPevec skupine Joker Out nastopil s Sašo Avsenikom, zapeli so slovensko uspešnicoVIDEO: Ganljiv prizor na poroki Monike Avsenik: Na kontrabas je zaigral oče ženina!Prizor, ki je navdušil Slovenijo: Na podeželju sadili krompir tako, kot naši predniki!VIDEO: Šokanten prizor iz Avstrije: Grozijo poplave, ki se zgodijo enkrat na sto let!Smešen prizor iz slovenskega šova Kmetija: Zelje je zamenjala za solato!VIDEO: Naravna katastrofa po Evropi: Številne države priča hudim poplavam!VIDEO: Dramatični posnetki iz Kopra: Poplave na hitri cesti, ulice so pod vodo!VIDEO: Posnetek, ki je zgrozil Slovenijo: Živega kužka je odvrgla v smetnjak!VIDEO: Natalija Verboten prvič v kopalkah: Slovence navdušila z novo pesmijo!VIDEO: Huda ura za Slovenijo: Napovedane poplave, lahko se ponovi lanski avgust!VIDEO: Grozljivi posnetki iz Romunije: Evropo so zajele katastrofalne poplave!VIDEO: Katastrofalni prizori na Poljskem, župan kliče na pomoč: "Utapljamo se!"VIDEO: Slovenec, ki je postal senzacija na spletu: Z ognjem ustvarja nore portrete!Robert Golob v javnosti prvič pokazal svojega sina, veslala sta po LjubljaniciNuška Drašček zapela z mladino: Njen nastop te dni navdušuje Slovence!Firbci v slovenščini zapeli "Brajde": Nastopili so v oddaji Glasbeni pozdrav!Modrijani predstavili novo pesem "Razbijam glaže": Spontano je nastala med vožnjo!Kupite nesmrtnost? Nemško podjetje vas zamrzne za vrtoglavih 200.000 evrov!Ditka uglasbila poezijo, ki jo je napisal Feri Lainšček: Prisluhnite njeni novi pesmi!Zimske razmere v Alpah: V zgolj nekaj urah zapadlo 80 centimetrov snega!Posnetek prvega letala, ki je 11. septembra 2001 treščilo v dvojčkaNenavaden prizor v Dalmaciji: Na morju posneli vodno trombo z mavrico!