Čaroben posnetek lokacije, kjer se bosta poročila Robert Golob in Tina Gaber

Eden izmed najbolj pričakovanih dogodkov širom države je brez dvoma poroka predsednika vlade Roberta Goloba in njegove partnerice Tine Gaber.

Dlje časa so se vrstila ugibanja, kje bo potekala poroka, v oddaji 24UR Zvečer pa so razkrili, da si bosta večno zvestobo obljubila v pravljični Vili Tartini, ki se nahaja ob strunjanskem zalivu.

Pred letom dni je eno izmed porok v Vili Tartini posnel tudi slovenski fotograf Nik Čebulec, na platformi YouTube pa objavil čudovite prizore poročnega dne. Pripravil je čudovit video posnetek, ki lepoto tamkajšnje lokacije prikaže v najlepši možni luči.

Čaroben posnetek Vile Tartini, kjer se bosta poročila Robert Golob in Tina Gaber
Nik Čebulec Wedding Films, YouTube

Razkrita lokacija poroke Roberta Goloba in Tine Gaber


Poroka Roberta Goloba in Tine Gaber se bo po zadnjih podatkih odvila že prihodnjo soboto, 6. septembra, znana pa je tudi lokacija. Poročno slavje bo potekalo v luksuzni Vili Tartini v Strunjanu, kjer so si večno zvestobo obljubili že številni znani pari. Lokacija se oglašuje kot očem skrita vila na obalnem robu strunjanskega zaliva.

Posnetek Vile Tartini objavila tudi organizatorka porok


"Če razmišljate o poročni dan v Vili Tartini, vas verjetno očara morski pogled, zgodovinski čar Pirana in romantična energija ob obali. Toda za brezhibno izpeljano poroko v tej čudoviti lokaciji je v ozadju vedno skrit nekdo, ki skrbi za vsak detajl," je zapisala organizatorka porok Petra Starbek, ki je pred dnevi na platformi YouTube objavila prizore čudovite lokacije in sam potek tamkajšnjih porok.


Cena najema Vile Tartini


Na spletu so dostopni podatki, da najem Vile Tartini za celoten vikend (od petka do nedelje) znaša 12.000 evrov. Stroški pogostitve se gibljejo od 180 evrov in več na osebo, vila pa sprejme okoli 100 gostov, kar nanese dodaten strošek okoli 18.000 evrov. V preteklosti so se zamenjali številni lastniki, danes pa velja za protokolarni objekt Republike Slovenije - vilo lahko najamejo tudi turisti.

Poročil ju bo Zoran Janković


Poročni par sicer podrobnosti ni razkril, se je pa v teh dneh oglasil ljubljanski župan Zoran Janković, ki je potrdil govorice, da bo poročni obred opravil prav on. Nehote je razkril tudi lokacijo poroke Roberta Goloba in Tine Gaber, na spletu pa je pred letom dni pristal čudovit poročni posnetek, ob katerem lahko občudujemo lepote Vile Tartini na najlepši dan ženina in neveste.

Trenutni članek je brez komentarja.
Te je dovolj v hlačah, da postaneš prvi komentator? 😆
Najboljši posnetki tedna
Brezplačno se naroči na Klip novice tedna in prejmi top posnetke na email naslov.
Šok na Planet TV: Člana produkcije odstranili, osvajal naj bi štiri neveste24-letni Jaka še vedno pogrešan: Kaj se je dogajalo pred izginotjem?Nemirna kri se vrača: Igralci iz serije objavili posnetek in razkrili novicoRenata Saje se vrača na televizijo: Razkrila, kje jo bomo spremljali tokratUrška Klakočar si je privoščila Janšo, dvorana v smeh ob pikri izjaviTanja z drznim sporočilom za Gašperja: Bo prišlo do nove drame?Jeza gledalcev po včerajšnji oddaji Na žaru: »Traparija, kdo to gleda?!«Takšna stanovanja so na voljo za Novoletni loto: Srečke prodajajo za 10.000 €Tanja iz Poroka na prvi pogled ni več samska: »Ta fant je drugačen«Župnik, ki je nasmejal Slovenijo: Na žaru si je privoščil MagnificaBožična reklama, ki je te dni ganila Slovenijo: Pravijo, da lepše še ni biloJosip pred kamero izgubil živce: »Naj gre vse skupaj v pi*do materino«Lara Tošić doživela incident v ZDA: Izgubila živce zaradi slovenske zastaveJaka pogrešan že 14 dni, ganljiv zapis mame: »Samo upamo, da se vrneš v objem«POP TV razkril, kdaj se konča Ljubezen po domače: Kdo bo ostal skupaj?Ganljiv nastop v čast Lojzetu Slaku, zapela tudi Silvo Pliberšek in Andrej BergantSlovenski župnik nasmejal na odru: Povedal, kateri praznik ima najrajeSaša Lendero ganila z božično pesmijo, on jo je prepeval kot 6-letni dečekMonika dve leti po šovu žarela pred kamero: Petru in Nini odčitala lekcijo21-letnik izpuščen iz pripora, prvič pred kamero: »Slabo je noter, težko je«Tilen Artač se je pohecal iz Pahorja: Parodija, ko je prepeval v pižamiMladi iz Prekmurja priredili božično uspešnico: Zapeli so ob harmoniki12-letna Aneja jokala od sreče: Dejan Vunjak poskrbel za ganljiv prizorRoškar in Firbci priredili božično uspešnico: Last Christmas ni bilo snegaHrvaško navdušil 12-letni deček: Ponosna bi bila še Whitney Houston