Svoboda do groba, konec za Goloba: Tilen Artač nasmejal Slovenijo

Pred novo epizodo današnje satirične oddaje Kaj dogaja so ustvarjalci objavili prizor, pri katerem si je Tilen Artač hudomušno privoščil Roberta Goloba.

Njegovo mesto predsednika vlade bo zasedel Janez Janša, slovo pa so pospremili s parodijo na prizor iz akcijskega filma Pogumno srce (Braveheart), ki je takoj poskrbela za obilico smeha.

Parodija iz satirične oddaje Kaj dogaja, Tilen Artač si je privoščil odhod Roberta Goloba#kajdogaja, YouTube

Video posnetek, ki so ga pri oddaji Kaj dogaja objavili na spletu, je sodeč po odzivih požel val smeha med gledalci, nekateri pa se ob prizoru zgolj sprašujejo: "Kaj za vraga se dogaja?"

Prizor iz ikoničnega filma Pogumno srce

Pogumno srce (Braveheart) je zgodovinski film iz leta 1995, ki ga je režiral in v njem glavno vlogo odigral Mel Gibson. Upodobil je škotskega bojevnika iz 13. stoletja, Williama Wallaceja, ki je vodil prvi škotski upor proti angleški tiraniji kralja Edvarda I.

Povsem na koncu filma se odvije ikonični prizor, ko ujamejo glavnega igralca, ga obsodijo izdaje in mu pred mučenjem ponudijo zadnjo priložnost za milost. William se kljub nepopisnim bolečinam upre, se zazre v množico in z vso močjo zakriči "Svobooooda!" (v izvirniku: "Freedom!")

Tilen Artač kot Robert Golob

Ob napovedniku za današnjo epizodo satirične oddaje Kaj dogaja so se tokrat spomnili prav na prizor iz ikoničnega filma iz leta 1995.

Tilen Artač je postal William Wallace v vlogi Roberta Goloba, ki se za nobeno ceno ne odreče svoji svobodi. "Samo reci usmiljenje," je moč slišati v ozadju, ko mu na telo tiščijo vile, vendar bivši premier ne pozna predaje.

Janša v četrto, slovo Goloba

Janez Janša je bil včeraj potrjen za mandatarja, ko so poslanci z 51 glasovi za potrdili sestavo nove vlade.

Prvak stranke SDS bo postal tudi novi predsednik vlade, Robert Golob pa se kljub zmagi stranke Svoboda na preteklih parlamentarnih volitvah zdaj seli v opozicijo.

Trenutni članek je brez komentarja.
Te je dovolj v hlačah, da postaneš prvi komentator? 😆
Najboljši posnetki tedna
Brezplačno se naroči na Klip novice tedna in prejmi top posnetke na email naslov.
Pevka ganila Roberta Goterja: Zapela iz občinstva, tik preden je podrl rekordMlad par med rekordom v Velenju ukradel šov: Njun ples ima 300.000 ogledovRazredničarka v solzah: Maturanti so ji za slovo podarili avtomobilKlic babice iz Prlekije nasmejal Slovenijo: Poklicala vnuka, prisluhni njenemu odgovoruDavid Amaro kot Lepa Brena: Padel na odru, žirija jokala od smehaNov posnetek na kmetiji Bobnar: Lastnik trdi, da so delavci napadli prviRobert Goter zajokal, obiskala ga je mama: Prizor, ki je ganil SlovenijoZadnji posnetek Karmen, žene Stojana Auerja: Vnuki zanjo najlepše dariloReberšek brez zavor nad Natašo Sukič: Nisem "lubček", ker ne želim bitiSkrivnostni glas dobil obraz: Danijela zapela med rekordom Roberta GoterjaBesedni obračun v Tarči, ki odmeva: Luka Mesec proti Zoranu StevanovićuPolicista ustavila Martina Strela sredi Ljubljane, sledila komedijaTo je pevka Danijela, ki je ob svetovnem rekordu prevzela Roberta GoterjaHarmonike v Velenju zaigrale Na Golici: Slovenija v lovu na svetovni rekordKatja Kokot z izjavo, ki odmeva: Vsaj polovica od 12 novinarjev gledalo v tlaUrška se vrača na Kmetijo, Žan je ni prepoznal: Razkrili, kaj ji je obljubil!Voditeljica šla predaleč? Urška Klakočar v zadregi, tako nad Zuljana: "A je siten?"Reševalec ogorčen po tragediji v Ljubljani: "Snemali in gledali pod avtobus"Testiranje poslancev na droge? Urška Klakočar proti: "To je poseg v pravice"Franca iz Kmetije ujeli med plesom: Alenko prijel kot ta pravi decKongresni trg zavit v tišino: Maturanti z minuto molka za pokojno 17-letno LenoČuki do solz ganili taščo Jožeta Potrebuješa: Za 80 let ples z vnukinjoSvoboda do groba, konec za Goloba: Tilen Artač nasmejal SlovenijoMark Baržić se vrača na Kmetijo: Pričakoval veselje, doživel pa hladen tušPretres na Dunaju: Bolgarija prvič v zgodovini do zmage na Evroviziji