15-letna deklica zapela božično pesem: Z njo je nastopil dirigent André Rieu!

Na omrežju YouTube je te dni pristal čudovit glasbeni nastop, pri katerem je 15-letna deklica Emma Kok z Nizozemske navdušila z nastopom.

Tokrat je v družbi dirigenta Andréa Rieuja in njegovega orkestra zapela božično uspešnico "All I Want For Christmas Is You", ki jo zelo dobro pozna ves svet.

Emma Kok je deklica iz mesta Kerkrade na Nizozemskem, ki je v preteklosti s svojim pevskim že večkrat poskrbela za navdušenje svetovne javnosti. Tudi tokrat je nastopila s priznanim dirigentom Andréom Rieujom, ki z največjim orkestrom nastopa po svetu.


André Rieu, YouTube
André Rieu je 74-letni nizozemski violinist in dirigent, ki je obenem vodja Orkestra Jahanna Straussa, največjega zasebnega orkestra na svetu. Z njimi je dosegel svetovno slavo, vsako leto pa s turnejami obkroži svet in vedno znova poskrbi za navdušenje.

Svetovno uspešnico "All I Want For Christmas Is You" v originalu izvajata Mariah Carey in Justin Bieber, omenjena pesem pa je v izvedbi mlade Emme Kok in največjega zasebnega orkestra na svetu pravi balzam za dušo.
0
Igor Pazlar
Pred 4 meseci
Sram naj vas bo, ki makeupate otroke, fuj,!
Najboljši posnetki tedna
Brezplačno se naroči na Klip novice tedna in prejmi top posnetke na email naslov.
Slovenija v smehu: Tilen Artač s pesmijo Severine sezul Zorana StevanovićaNesreča, ki pretresa Srbijo: 130 km/h v nasprotno smer, mladi na poti v SlovenijoPesem o žganju, ki se ji smeji Slovenija: Zapeli o največji kmečki katastrofiZoran Stevanović pokazal zobe: Okrcal svoje poslance, mirno zavrnil GrgurevičevoUrška iz Kmetije ujeta na veselici: Poglejte, kaj je počela ob ModrijanihTilen Artač sezul politike: Parodija o novi vladi, ki je nasmejala SlovenijoŽan na Kmetiji sijal od sreče: Urška poslala sliko ultrazvoka, nato pa preobratBronja Žakelj o boleči ločitvi: "Z Blažem sva se lepo zmenila, zares za dobro otrok"Golob po hodniku lovil užaljeno Tino Gaber: Parodija, ki se ji smeji SlovenijaHuda poškodba Jana na Kmetiji, še voditeljica Natalija v šoku: "Treba bo šivat"Nuša Šebjanič razkrila, koliko so ji plačali: Toliko je zaslužila v 58 dneh šovaZnan že tretji finalist šova Kmetija? Trdijo, da je uspelo tudi temu tekmovalcuJunak iz filma Sreča na vrvici, ki smo ga oboževali: Izgubil življenje, star komaj 30 letPoglejte ga danes: Matic iz Sreče na vrvici šteje 60 let, opravlja pa to visoko funkcijoGrozljiv posnetek po izbruhu vulkana: Bežali za življenje, z neba padale skaleSlovenec zapel kot Freddie Mercury: Poglejte ta nastop, ki je sezul HrvateDvoboj Stevanovića in Sajovica, DZ v smeh: »Ne nam afne guncat«Franko Bajc finalist za šov MrBeasta: V igri je 5 milijonov dolarjevŽupnik razkril, kaj mu je zaupala v pisarni: do solz nasmejal SlovenijoPosnetek na ljubljanski obvoznici: Za las zgrešil vozilo, drvel po odstavnem pasuBrez milosti nad Stevanovića na RTV SLO: »Zemlja se trese od smeha«Alenka na Kmetiji v solzah: ganljiv prizor, ki je raznežil SlovenijoBMW "na polno" po odstavnem pasu: Posneli neumnost na naši avtocestiGregor po koncu Kmetije: Razkril taktizerja in kaj ga je zares zlomiloNatalija Bratkovič brez milosti: »Ko nekdo krši pravila, ga bom kaznovala«