Boban, Sara in Lucija objavili posnetek: Kdaj se vrača Nemirna kri?

Igralci iz priljubljene serije Nemirna kri so s simpatičnim video posnetkom znova poskrbeli za smeh med gledalci.

Ammar Mešić (Boban) je skupaj z Leo Mihevc (Sara) in Ondino Kerec (Lucija) pokazal, da prijateljstvo ostaja tudi po koncu snemanja, ob tem pa mnoge nasmejal s primerjavo slovenskih in srbskih besed.

Igralci iz serije Nemirna kri Ammar Mešić, Lea Mihevc in Ondina Kerec nasmejali s primerjavo besedAmmar Mešić, Facebook

Kratek in zabaven posnetek je hitro zaokrožil po spletu in v nekaj dneh zbral več sto tisoč ogledov. Mnogi se ob posnetku sprašujejo, kdaj bomo gledalci lahko na POP TV spremljali drugo sezono serije Nemirna kri.

Posnetek, ki razkriva pravo energijo med igralci

Na posnetku Ammar Mešić preizkuša svoje znanje slovenščine, medtem ko mu Lea Mihevc in Ondina Kerec pomagata pri prevodih različnih besed. Tokrat so se pirljubljeni igralci dotaknili sadja.

Smeh brez meja med Slovenijo in Srbijo

Ob posnetku ni manjkalo smeha, saj so razlike v izgovorjavi in pomenih poskrbele za številne zabavne trenutke. Ammar je ob tem zapisal: "Malo smo se učili srbsko-slovensko. Sara, Boban in Lucija smo v resnici prijatelji."

Ta preprosta in iskrena izjava je dodatno navdušila oboževalce, ki so ob simpatičnih prizorih spoznali, da so odnosi med igralci pristni tudi izven kamer.

Boban ostaja v srcih gledalcev

Lik Bobana, ki ga je upodobil Ammar Mešić, je v prvi sezoni serije Nemirna kri doživel tragičen konec, kljub vsemu pa še vedno ostaja eden najbolj priljubljenih likov, četudi je v seriji igral kriminalca z negativno vlogo.

Odzivi gledalcev povedo vse

Pod video posnetkom so se zvrstili številni komentarji, v katerih oboževalci priznavajo, da bodo Bobana v nadaljevanju serije močno pogrešali. Prav zato je takšen posnetek še toliko bolj dragocen.

Kdaj se vrača Nemirna kri?

Po uspešni prvi sezoni, ki je štela 50 epizod, so ustvarjalci že potrdili nadaljevanje. Na POP TV so napovedali drugo in tretjo sezono, kar je razveselilo številne gledalce.

Izvršna direktorica POP TV Stella Litou je že v začetku letošnjega leta potrdila, da se serija vrača letos, točen datum pa še ni znan. Po neuradnih ugibanjih bi se lahko nova sezona začela po koncu šova Kmetija.

Pred objavo novih epizod pa si lahko gledalci čas krajšajo prav s takšnimi zabavnimi posnetki iz zakulisja.

Boban nasmejal s Saro in Lucijo iz serije Nemirna kri:

Posnetek, ki je razveselil oboževalce serije

Zabaven video posnetek igralcev iz serije Nemirna kri je dokaz, da pristni odnosi med igralci segajo tudi izven snemalnih dni. Prav takšni trenutki ohranjajo zanimanje gledalcev in dodatno krepijo priljubljenost serije, ki se po napovedi ustvarjalcev kmalu vrača na male zaslone.

Trenutni članek je brez komentarja.
Te je dovolj v hlačah, da postaneš prvi komentator? 😆
Najboljši posnetki tedna
Brezplačno se naroči na Klip novice tedna in prejmi top posnetke na email naslov.
Posnetek domačina iz Komende: Pretresljiv trenutek, ko mu je odneslo strehoHudo neurje razdejalo Komendo, pretresljivi prizori: »Tam je pol vasi podrte«ARSO izdal oranžno opozorilo: Pozor, v teh krajih lahko klesti toča nad 5 cmOranžni alarm za celo Slovenijo, Estofex svari: Nevarnost debele točeČuki bežali pred točo v Lenartu: Med nastopom neurje razdejalo festivalSilvo Pliberšek zapel s prijateljema: Nastop presegel pol milijona ogledovV Italiji klesti toča: Nevihte tik pred Slovenijo, opozorilo za te krajeHuda ura po Sloveniji, klesti kot jajce debela toča: Neviht še ni konecNevesta na robu solz, prizor ganil Slovenijo: Poglej, kaj je zanjo storil ženinČustven nastop, ki seže do duše: Rok Lunaček za ženo zapel eno najlepših pesmiGanljivo slovo od Dušana Konde: Na pogrebu zapeli njemu ljube pesmiVoznik tovornjaka iz Slovenije doživel šok: Odprl prikolico, pred njim bežaliArtur Štern pokazal dom, kjer živi: Posestvo, ki se nahaja na KrasuPrimorci zapeli v koloni, nasmejali Slovenijo: Razkrili, kje se vozijo ItalijaniPretresljiv prizor na maratonu Franja: Kolesar objavil posnetek padcaV cerkvi zapeli vižo Lojzeta Slaka: Župnik dovolil, da zaigra tudi harmonikaPlaža v Portorožu dobila novo podobo: Nasuli beli soški prod, razkril čistost morjaBoris Kopitar in Gadi ganili z nastopom: Zapeli eno najlepših slovenski pesmiKot bi udaril tornado: Posnetek iz Italije, med nevihto izruvalo strehoTilen Artač nasmejal s parodijo: Pesem za DARS, zapel je o zastojihJože Potrebuješ zapel s hčerkama: Eva in Petra ganili SlovenijoBabica Dragica, ki je nasmejala Balkan: »Vsega je kriva pekarna!«Kampirali ob reki Kolpi, mimo njih se je pognal medvedGanljivi prizori iz Komende: Gasilci na pomoč iz vseh koncev SlovenijePosnetek pri Kopru, ki obkroža Slovenijo: Pes postal zvezda na naših cestah