Hrvaški pevec Marko Škugor navdušil sosede: Predstavil je novo uspešnico!

Priljubljeni hrvaški glasbenik Marko Škugor je te dni na spletu objavil novo pesem, z njo pa navdušil številne zveste poslušalce.

Njegova nova pesem "Daj mi sekund' ili dva" je sodeč po odzivih prevzela tako poslušalce s hrvaške, kot tudi mnoge slovenske državljane.

Videospot, ki ga je Marko Škugor objavil na omrežju YouTube, je tam že prava uspešnica - do danes je zgolj na omenjenem omrežju dosegel preko 50.000 ogledov in prevzel mnoge spletne uporabnike.


Marko Škugor, YouTube
Tako glasbo, kot tudi besedilo pesmi "Daj mi sekund' ili dva" je Marko Škugor napisal sam. Za aranžma je poskrbel Hrvoje Domazet, videospot pa so posneli v Hotelu Armerun v Šibeniku.

Marko Škugor je hrvaški pevec, ki je v svoji glasbeni karieri nanizal že številne uspešnice. Priljubljen je tako na domačih tleh, kot tudi v Sloveniji - kljub mladosti beleži številne uspehe in osvaja nagrade na področju glasbe. Pevsko pot je pričel s klapami (Maslina, Kampanel), leta 2013 pa je kot solist nastopil na Evrosongu. To je bil tudi prvi korak na njegovi samostojni glasbeni poti.
Trenutni članek je brez komentarja.
Te je dovolj v hlačah, da postaneš prvi komentator? 😆
Najboljši posnetki tedna
Brezplačno se naroči na Klip novice tedna in prejmi top posnetke na email naslov.
Huda poškodba Lindsey Vonn – spregovorili sestra in Tina MazePozorni gledalci razkrili par iz Kmetije: Ta dva tekmovalca sta skupajZaokrožil posnetek Domna Prevca: v zraku prijel smučko in preprečil padecPia iz šova Kmetija je bila nekoč Elvis: Posnetek razkriva, kako je takrat pelaPosnetek na Kmetiji, ki je nasmejal Slovenijo: Urška ju je postavila na realna tlaPosnetek, ki je nasmejal Slovenijo: kuža v ozadju ukradel vso pozornostGledalci besni zaradi Kmetije: »POP TV, tole je sramota«Luka Basi in 7-letni sin prvič skupaj zapela: Duet, ki je ganil SlovenijoSkrivni recept babice Malči: Pokazala, kako pripravi najboljše pustne krofeUrška na Kmetiji nasmejala splet – posnetek izjave, ki je postala hitTragedija na Ajdovskem vzela tri življenja, najmlajši star komaj 21 letPia Filipčič pokazala zaročenca: Tako ji je Branko ukradel srceNa mesec ji ostane "samo" 1.500 evrov: Izjava poslanke razburila SlovenijoMartin Golob nasmejal Slovenijo: tako se je pošalil o zadnji večerjiSlovenska pesem sredi Cortine d'Ampezzo: Posnetek, ki obkroža SlovenijoŠok na italijanski avtocesti: Posneli rop, pred vozniki razstrelili kombiPosnetek, ki je nasmejal Slovence: Izgubil smučko, odmevalo »Nein, nein, nein«Kamere ujele Nušo in Jana: Želel njen poljub, nato pa: »Katera si ti lisica«Nika Prevc v solzah po olimpijskem srebru: tolažbo našla v objemu očeta in mameMartin Strel trdi, da je pilotiral po ZDA – v pilotski kabini pokazal, kaj znaŽan Mahnič brez dlake na jeziku v Tarči: »Komisija jih bo slekla do gat«Igor Mikič komaj prišel na Kmetijo – ena šala in že drama med gledalciGanljiv pevski nastop v cerkvi: Zapeli eno najlepših slovenskih pesmi16-letna Živa Remic šokirala Evropo: Posnetek teka, ki piše zgodovino18-letni Mark pristal v hlevu: »To smrdi, postelje so trde«