Je La Toya razkrila zmagovalko Kmetije?! Povedala več, kot bi smela
La Toya, tekmovalka resničnostnega šova Kmetija, je v podkastu Slovenskih novic presenetila z izjavo o razpletu letošnje sezone, ki je med gledalci sprožila val ugibanj.
Čeprav imena ni izrekla, so mnogi prepričani, da je nehote razkrila zmagovalko – in to naj bi bila popolno presenečenje šova.
ŠOKkast, podkast Slovenskih novic | Voyo.si (posnetek zaslona)
Njene besede niso zvenele kot običajen komentar. Šlo je za namig, iz katerega je moč razbrati veliko. In dovolj konkreten, da so gledalci hitro začeli sestavljati koščke zgodbe.
Namig, ki je sprožil ugibanja
V pogovoru za ŠOKkast je La Toya opisovala zmagovalko v ženskem spolu in poudarila, da gre za osebo, od katere zmage nihče ne bi pričakoval. Omenila je celo, da so bili nad razpletom presenečeni tudi njeni najbližji zavezniki v šovu, zmagovalka pa naj bi večkrat poudarila, da je prišla po zmago.
Še več – govorila je o "tihi miški", ki je dolgo ostajala v ozadju. Neopazna, brez večje podpore. Prav ta naj bi na koncu obrnila celotno igro in postala zmagovalka.
Nehote razkrila zmagovalko šova?!
V posnetku iz podkasta je La Toya samozavestno govorila o zakulisju igre in dinamiki med tekmovalci. Med opisovanjem zmagovalke se je večkrat ustavila, kot da bi tehtala, koliko lahko pove.
"Jaz ko sem bila noter, ne bi nikoli uganila, da bo ta oseba zmagala. To je tak preobrat, Slovenci bodo padli na rit. Neka siva miška tam v ozadju, noben je ne pogleda, niti noben se z njo ni hotel družiti. Je res, da je govorila, da je prišla po zmago, ampak da ji je pa res uspelo, to pa kapo dol. Obrnila je vse te fante," je za Slovenske novice med pogovorom povedala La Toya.
Ugibanja, da je zmagala 47-letna Aleksandra
Čeprav imena ni izgovorila, mnogi ugibajo, da gre za 47-letno Aleksandro April iz Kopra. Ta je že v predstavitvenem posnetku za POP TV poudarila, da je pripravljena storiti vse za zmago.
Njena pot v šovu ni bila najbolj izpostavljena, vendar rezultati govorijo zase – v areni je premagala Emo, večkrat pa zmagala tudi v mini areni skupaj z Igorjem. Tiha? Morda. Nevarna? Očitno.
Gre za klasičen primer, ko ena izjava sproži več kot celotna epizoda. Ljudje radi iščejo skrite namige, še posebej pri oddajah, kjer je razplet strogo varovana skrivnost. Razplet šova Kmetija je namreč že znan, saj je bil sneman že lani, tekmovalci pa so s pogodbo zavezani k molčečnosti.
La Toya je v zadnjem intervjuju morda razkrila preveč. Komentarji pod posnetkom so se hitro razdelili – nekateri verjamejo, da je La Toya res "povedala preveč", drugi ugibajo, katera tekmovalka bi lahko slavila zmago.
V šovu samo še tri ženske tekmovalke
Medtem ko del gledalcev že slavi domnevno zmagovalko, drugi opozarjajo, da v igri ostajajo še tri ženske tekmovalke. Poleg Aleksander sta tu še Pia in Alenka – slednja je favoritka številnih gledalcev, obe pa še vedno veljata za resni kandidatki.
Zanimivo pa je, da nobena od njiju ni odkrito govorila o tem, da je prišla po zmago, medtem ko naj bi skrivnostna zmagovalka po besedah La Toye to poudarjala že od začetka.
VIDEO: Je La Toya razkrila zmagovalko Kmetije?
Tiha miška, ki je obrnila igro
"Obrnila je vse te fante," je v svoji izjavi dodala La Toya. Kratek stavek, ki pove veliko, obenem pa jasno nakazuje, da naj bi šlo za žensko zmagovalko. V šovu, kjer pogosto dominirajo glasnejši in bolj izpostavljeni, je očitno zmagala drugačna strategija.
Morda je prav to razlog, da je zgodba tako odmevna. Ker ruši pričakovanja in ker nas znova opomni, da v resničnostnih šovih pogosto zmaga tisti, ki ga najmanj opazimo.
























