Kmetija: tako so si privoščili Carmen, Franc pokal od smeha

V resničnostnem šovu Kmetija je po odmevnem odhodu 43-letne Carmen Osovnikar prišlo do novega preobrata, ki je nasmejal tako tekmovalce kot gledalce.

Po njeni izločitvi iz šova so si nekateri sotekmovalci dali duška – Juš jo je namreč imitiral, prizor pa je hitro postal eden najbolj komentiranih trenutkov zadnjih dni.

Tekmovalci šova Kmetija med smehom po imitaciji Carmen OsovnikarVOYO Slovenija, YouTube

Po tem, ko je morala Carmen zaradi kršitve pravil nemudoma zapustiti posestvo, se je razpoloženje med tekmovalci očitno sprostilo. V hiši so si privoščili sproščen večer, ki pa se je hitro sprevrgel v hudomušno norčevanje.

Po odhodu Carmen ni manjkalo smeha

Dogajanje na posestvu šova Kmetija je po nepričakovanem razpletu dobilo povsem novo energijo. Odhod Carmen, ki je predala dvoboj proti Žanu, je med nekaterimi tekmovalci očitno povzročil tudi olajšanje.

Po napornem tednu so si v hiši privoščili večer sprostitve, ob katerem ni manjkalo smeha, šal in hudomušnih komentarjev. V ospredje pa je stopil prizor, ki je hitro postal pravi hit med gledalci.

Juš poskrbel za nepozabno imitacijo

23-letni Juš je s svojo potezo presenetil vse prisotne. Preoblekel se je v žensko, si nadel uhane, poudaril dekolte, se naličil in narisal trepalnice, nato pa posnemal znameniti štajerski naglas bivše tekmovalke Carmen.

Njegova imitacija je med sotekmovalci sprožila val smeha. Še posebej so se zabavali Franc, Igor in Pia, ki niso mogli skriti navdušenja nad prizorom.

Juš imitiral Carmen, ki je zapustila Kmetijo:

Od diskvalifikacije do posmeha: preobrat, ki deli gledalce

Spomnimo, Carmen je morala šov zapustiti takoj po tem, ko je predala dvoboj. Voditeljica Natalija Bratkovič ji je ob tem jasno povedala, da zaradi kršitve pravil nikoli več ne sme stopiti na posestvo kmetije.

Pravila šova zahtevajo, da se tekmovalci v areni borijo po svojih najboljših močeh, kar Carmen ni storila. Njena odločitev je zato sprožila tako ostre odzive kot tudi razprave med gledalci.

Smeh ali pretiravanje?

Čeprav so se tekmovalci ob imitaciji iskreno zabavali, pa so odzivi na družbenih omrežjih deljeni. Številni gledalci sicer prizor vidijo kot nedolžno šalo, drugi pa menijo, da so šli tekmovalci predaleč.

Smeh tekmovalcev ob imitaciji Carmen:

Prizor, ki je zaznamoval dogajanje na Kmetiji

Zadnji dogodki v šovu Kmetija znova dokazujejo, da napetosti in nepričakovani preobrati ostajajo ključni del oddaje. Odhod Carmen in kasnejša imitacija sta poskrbela za enega najbolj odmevnih trenutkov sezone, ki je sodeč po odzivih pošteno nasmejal gledalce.

Trenutni članek je brez komentarja.
Te je dovolj v hlačah, da postaneš prvi komentator? 😆
Najboljši posnetki tedna
Brezplačno se naroči na Klip novice tedna in prejmi top posnetke na email naslov.
Polet 245 metrov: Domen Prevc pristal na hrbtu, posnetek odmevaPosnetek padca pretresel Vikersund: med poletom strmoglavil na tlaKlic pred podražitvijo goriva: posnetek Kraševca nasmejal SlovenijoMartin Golob nasmejal Slovence: vsi pričakovali vabilo na volitve, dobili pa toPesem o nafti nasmejala Slovenijo: že pol milijona ogledovAnže Logar ostal pred parlamentom: Svobodi lahko omogoči vladoGledalci v zrak, velik kiks na Kmetiji: »Poraz, pa kje si to videl«Carmen kršila pravila, voditeljica brez milosti: Nikoli več na Kmetijo!Animacija, kako bo jutri sneženje zajelo Slovenijo: ponekod do 25 cm snegaPreobrat na Kmetiji: v hlevu na robu solz, znano kdo gre v arenoPoklon za Ilko Štuhec, ki seže do srca: FIS objavil čudovit posnetekUmrl je Chuck Norris: pred dnevi objavil še zadnji posnetekŠok v Planici, grd padec 21-letnega Slovenca: treščil ob tla, izgubil zavestSvetovni rekord Domna Prevca v Planici: tako so ponoreli komentatorjiRTV razkrila nov obraz: Dobro jutro bo vodil slovenski pevecLa Toya nad Franca v šovu Kmetija: »Sploh veš, kdo sem jaz?«Robert Golob po zmagi Svobode: »Dosegli cilj, ki smo si ga zadali«Reklama, ki je postala legenda: znova nasmejala SlovenijoNika Prevc na tretjem mestu: za las se je rešila pred padcemFirbci očarali Slovenijo: zapeli pesem, ki jo prepevajo ModrijaniGolob in Janša kot boksarja: posnetek, ki je nasmejal SlovenijoLastnik kampa šokiran: »Država bi rušila, kar je država zgradila«Čudež iz ljubljanske porodnišnice: rešili Emo, tehtala komaj 390 gramovGledalci v šoku ob ogledu Kmetije: mislili sta, da gre za glisteSlovenski fizioterapevt preletel 200 metrov: grd padec mladega Poljaka