Urška Gros razkrila, da je znova samska: Konec ljubezni kljub nosečnosti
Urška Gros, ki je v pretekli sezoni Kmetije dvignila nemalo prahu s prvo nosečnostjo v zgodovini šova, je v novem posnetku razkrila številne podrobnosti iz zasebnega življenja.
Tokrat je iskreno spregovorila o novem partnerju, s katerim je ob vnovični ljubezni zanosila – žal tudi tokrat ni našla sreče, saj sta se s partnerjem razšla.
LUGG | Real Life by Urška Gros, YouTube
V posnetku je čustveno priznala, da si ne želi iskanja pozornosti, hvaležna pa je predvsem za komentarje podpore svojih zvestih sledilcev.
Potrdila, da je konec ljubezni
V svojem zadnjem video posnetku je Urška potrdila pretekla ugibanja, da je konec nove ljubezni. Mamica dveh hčera je namreč zanosila s partnerjem, vendar sta se pred kratkim kljub nosečnosti razšla.
Govorice je sprožila kar sama, ko je na družbenih omrežjih objavila fotografijo z napisom, da bo znova mati samohranilka. Zdaj je pojasnila, da z nekdanjim partnerjem kljub razhodu ostajata v lepih odnosih, ob tem pa ostajata zelo dobra prijatelja.
Kritična do ostrih odzivov na spletu
Urška, ki je ob koncu meseca aprila praznovala 31. rojstni dan, je bila v zadnjem video posnetku obenem kritična na ostre odzive javnosti na njeno zasebno življenje.
Številne podle komentarje izpostavlja predvsem na družbenih omrežjih – mnogih ne razume, saj sama pravi, da je dobra mama, ki bo za svoje otroke storila vse.
Zanosila na Kmetiji
Pozornost javnosti je v šovu Kmetija pritegnila predvsem s tekmovalcem Žanom, enim od dvojčkov, s katerim je tudi zanosila. Po koncu snemanja šova je nosečnost prekinila, končala se je tudi njuna zveza.
Pred meseci je srečo znova našla z bivšim partnerjem in zanosila, sodeč po zadnjem posnetku pa je žal tudi te ljubezni konec.
























