Na sinočnji NBA tekmi med Dallas Mavericks in Denver Nuggets drame ni manjkalo, ko je Luka Dončić ob koncu prvega polčasa ob zvoku sirene zadel trojko.

Sodniki so med odmorom presodili, da je z nogo prestopil črto, zaradi česar so Denverju dodelili 2 sekundi za zaključek druge četrtine. In tu se je šele vse dobro začelo.

Žogo je namreč v roke dobil Vlatko Čančar, ki je z izjemnim metom z več kot polovice igrišča zadel trojko. Prav tako ob zvoku sirene in koncu igralnega časa. Prvi polčas se je tako namesto z rezultatom 59:52 (razveljavljena trojka Dončića) končal z rezultatom 56:55.

Denver Nuggets je na koncu tekme zabeležil zmago z zgolj točko prednosti - tekma se je končala z rezultatom 98:97. Luka Dončić je v statistiko vpisal 22 točkami, ki jim je dodal še 9 skokov in 8 asistenc, Vlatko Čančar pa je dosegel 7 točk in 4 skoke.

Poglejte si dramatičen razplet prvega polčasa na sinočnji NBA tekmi med Dallas Mavericks in Denver Nuggets. Bravo našemu Čančarju za takšen epski met ob zvoku sirene.
Trenutni članek je brez komentarja.
Te je dovolj v hlačah, da postaneš prvi komentator? 😆
Najboljši posnetki tedna
Brezplačno se naroči na Klip novice tedna in prejmi top posnetke na email naslov.
VIDEO: Govor, ki obkroža Slovenijo: Prisluhni, kaj je povedal Jan Plestenjak!Mati dojenčka pustila pred vrati dedka in babice: Njun odziv ti polepša dan!VIDEO: Po planiški velikanki na smučki spustili pivo: Padel je nov rekord!Na čolnu so doživeli šok: Proti njim je plavalo ogromno morsko bitje!V tunelu posneli udarni val po eksploziji: Posnetek je uspešnica na spletu!Babica je otrokma polepšala dan: Takšen tobogan je izdelala iz snega!VIDEO: Hrvat kupil vinjeto, nato ga je ustavil DARS: Poglej dramo, ki je sledila!Posnetek iz Avstrije, ki je paša za oči: Pluženje zasnežene ceste s traktorjem!VIDEO: Nenavaden prizor v Ljubljani: Tako so kradli oblačila iz zabojnika!Moški tekel čez avtocesto, da bi rešil nezavestno voznicoVoznik posnel izjemen prizor: Tako je številčna čreda divjadi prečkala cesto!Posnetek jezne gorile, ko je v živalskem vrtu razbila stekloVIDEO: Goran Obrez zapel za Denisa Avdića: Tako mu je voščil za rojstni dan!Dostavljalec se je zaletel v ograjo, koze so od šoka padle na tlaVIDEO: Timi Zajc preletel rekord skakalnice, nato je sledil grozljiv padecLastnica posnela konja, ko sta videla sneg: Posnetek ima milijon ogledov!Koza na poledeneli cesti naletela na težave: Takšen prizor je posnela lastnica!Starša prek kamere gledala, kako sta roparja njune otroke vzela za talceVIDEO: Grozljivi posnetki iz Turčije: Tako so se zaradi potresa porušile stavbe!VIDEO: Joker Out predstavili pesem, s katero bo Slovenija nastopila na EvrovizijiOb reki so zaigrali pesem "Hotel California", njihov nastop je uspešnica na spletuVIDEO: Posnetki iz zraka, ki razkrivajo uničenje zaradi potresa v TurčijiPluženje snega v Avstriji: Tako se je voznik posnel iz traktorja!VIDEO: Borut Pahor pokazal, kako se pelje Katra: Zanjo ponujajo več kot 45.000€!VIDEO: Takšno je življenje v ruskem mestu Jakutsk pri minus 61 stopinjah Celzija