VIDEO: Timi Zajc preletel rekord skakalnice, nato je sledil grozljiv padec

Včeraj so smučarski skakalci nastopili na mešani ekipni tekmi svetovnega pokala v Willingenu v Nemčiji.

Slovenski smučarski skakalec Timi Zajc je skočil kar 161,5 metra, nato pa v dnu skakalnice grdo padel.

Prva serija je bila zaradi težav z vetrom večkrat prekinjena, nato je vodstvo tekmovanja zaključilo tekmo in drugo serijo odpovedalo. Zmagali so Norvežani, sledili so Avstrijci in Nemci. Slovenski športniki so tekmo končali na petem mestu.

Timi Zajc je v vetrovnih razmerah na skakalnici poletel do 161,5 metra, ob tem je svoj skok še načrtno skrajšal. Pri pristanku z velike višine je sledil grozljiv padec, a jo je naš smučarski as po prvih podatkih odnesel brez poškodob.

Rekord skakalnice v nemškem Willingenu je sicer 153 metrov. Poglejte si izjemen polet Timija Zajca, pri katerem je močno presegel rekokrd skakalnice, a ob doskoku padel.
Trenutni članek je brez komentarja.
Te je dovolj v hlačah, da postaneš prvi komentator? 😆
Najboljši posnetki tedna
Brezplačno se naroči na Klip novice tedna in prejmi top posnetke na email naslov.
Srhljiva prerokba: To bo zadnji papež pred koncem svetaParodija, ki je nasmejala Slovenijo: Tilen Artač zapel kot Janez Janša!Opozorilo za danes: Ti slovenski kraji bodo pod udarom neviht!Janša gost pri Urošu Slaku: V živo izrekel kletvico, padale so ostre kritike!Z motorno žago prišel pred sodišče v Celju: Prizor, ki je obkrožil Slovenijo!Žena mu je očitala, da ni moderen: Njegov odgovor je nasmejal Slovenijo!Slovenki zapeli pesem, ki jo je napisal Peter Fink: Njun nastop boža po duši!Pevci ganili slavljenko: Na skrivaj so zapeli eno najlepših slovenskih pesmi!Tanja Žagar ganila z nastopom: Posnetek, ki navdušuje Slovence!Ganljiv trenutek v živo: Italijanska voditeljica prva sporočila smrt papeža!Slovensko mladino vprašali, kako barvajo pirhe: Prijeli se boste za glavo!Kvatropirci so jo povabili na oder: Doživela je šok, ki ga ne bo pozabila!Dedek igral na klavir, nato se mu pridruži moški: Zgodi se prava čarovnija!Zadnji posnetki papeža Frančiška: Še zadnjič je pozdravil vernike!Moški v občinstvu prosil za nastop: Na talentu je osvojil zlati gumb!Slovenec pristal v peklu: Zaprt v najnevarnejšem zaporu Venezuele!Ganljive besede pokojne Neže Maurer Škofič: Posnetek, ki vam da misliti!Tina Gaber z novimi nasveti: Pokazala izdelke, ki so dostopni upokojencem!100-letna natakarica osupnila Italijo: Nona Anna ne misli nehati delati!Umrl je papež Frančišek: Poslovil se je na velikonočni ponedeljek!Luka Dončić ob tla zabrisal telefon: "Še vedno ga uporabljam, saj deluje!"Pesmi, ki izginjajo: Slovenki sta jih zapeli, njun nastop gane dušo!Kdo bo nasledil papeža Frančiška: Kandidat, ki ima največ možnosti za zmago!Nina Pušlar zapela svojo novo pesem: Ganljiv nastop, ki seže do srca!Razkošno stanovanje v Ljubljani: Eleganca, ki jo ponuja montažna hiša!